Weronika Kostyra 22 kwietnia 2017 16:15
1/9
Izabela Trojanowska
Copyright @East News
1/9

Izabela Trojanowska była prawdziwym objawieniem i sensacją w latach 80. Seksowna, stylowa i elegancka piosenkarka stała się prawdziwą gwiazdą. Mężczyźni przychodzili na jej koncerty z kwiatami, aby się oświadczyć, a przeboje takie jak „Wszystko, czego dziś chcę” nucili wszyscy. Fani nazywali ją „Boską Izą”. U szczytu kariery wyjechała do Niemiec. Kiedy powróciła stała się znowu rozpoznawalna jako Monika Ross w telenoweli „Klan”. W postać tę wciela się nieprzerwanie już od 20 lat!

 

Nowy singiel Izabeli Trojanowskiej

Obecnie powróciła także na rynek muzyczny. W zeszłym roku wydała album „Na skos”, który miał być dla artystki „powrotem do korzeni”. Tytułowy singiel ukazał się 7 kwietnia. W teledysku Tomasz Karolak wcielił się w Salvadora Dali, a Izabela w jego muzę. Utwór napisany przez Jana Borysewicza i Wojciecha Byrskiego. Wokalistka pokazała w nim swoje drapieżne wcielenie. Na potrzebę promocji płyty przefarbowała włosy na ciemniejszy kolor oraz zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny.

 

Izabela Trojanowska obchodzi dzisiaj 62 urodziny. Zobacz jak się przez ten czas zmieniała. Czy wygląda na swój wiek?

 

 

Zobacz także: Zmieniła wizerunek, schudła 15 kilogramów i wydała płytę. Izabela Trojanowska powraca!

2/9
Izabela Trojanowska, 1981 rok
Copyright @East News
2/9

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.