Chris Cugowski z tatą
Fot. Wojtek Olszanka/DDTVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Christopher Cugowski zagrał w światowym hicie Netfliksa: „To były bardzo ciekawe doznania”

Poznaj najmłodszego syna Krzysztofa Cugowskiego

Rafał Kowalski 1 kwietnia 2021 12:59
Chris Cugowski z tatą
Fot. Wojtek Olszanka/DDTVN/East News

Kilka dni temu najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego – owoc związku artysty z drugą żoną Joanną Cugowską – podzielił się swoim sukcesem! Christopher Cugowski zagrał powiem małą rolę w popularnym serialu Netfliksa o tytule Bridgertonowie. Co ciekawe, premiera produkcji miała  miejsce już w grudniu 2020. Dlaczego 23-latek opowiedział o tej przygodzie dopiero teraz?

Chris Cugowski o serialu Bridgertonowie

Wielbiciele talentu 23-latka mogli się zdziwić, gdy niedawno opublikował on na Instagramie zdjęcie z planu serialu Netfliksa. Na fotografii Chris Cugowski (bo tak za granicą nazywa siebie Krzysztof Junior) był w pełnej charakteryzacji pasującej do romansu historycznego. „Trzeba było trochę poczekać, ale nareszcie mogę pochwalić się prawdziwym powodem, dla którego zapuściłem bokobrody kilka miesięcy temu. Sprawdźcie serial Bridgetonowie na Neftliksie. Zobaczycie znajomą twarz”, napisał w sieci.

Tata 23-latka nie ukrywał dumy z syna już rok temu, ale sam aktor o roli opowiedział więcej dopiero wczoraj w Dzień Dobry TVN. Dlaczego tyle zwlekał? „Milczałem" to może za dużo powiedziane, ale z natury jestem dość prywatną osobą. (...) Skromność jest złotem, ale pewne rzeczy można opowiadać, bo to bardzo ciekawe doznania. Ciekawie być częścią projektu na taką skalę, to robi wrażenie”, wyjaśnił prowadzącym Krzysztof Cugowski Junior.

Zobacz też: „Wyszedłem z domu z teczką z dokumentami”. Krzysztof Cugowski o rozstaniu z żoną!

Chris Krzysztof Cugowski Junior, serial Netflix
Fot. screen z DDTVN.pl

Co robi najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego?

Christopher Cugowski od kilku lat studiuje aktorstwo w brytyjskim Uniwersytecie w Winchester. 23-latek wiąże swoją przyszłość z zagranicą. „Jeśli chodzi o uczelnię, to w Anglii siedziałem od czasów liceum. Tam się zaaklimatyzowałem, tam miałem znajomych, kumpli. To było naturalne przejście dalej, zmieniłem tylko miasto. (...) Przez pandemię wylądowałem u rodziny na dłuższą chwilkę, więc nic mnie nie powstrzymuje, żeby tu też próbować swoich sił w aktorstwie, ale wiadomo, chciałbym w przyszłości wrócić do Anglii”, zdradził w TVN Chris Cugowski.

Jeszcze do niedawna syn muzyka dorabiał sobie w sklepie z garniturami. Ale to sztuka i aktorstwo interesowały Krzysztof od dziecka. „Jak byłem mały, odgrywałem sceny z filmu sam ze sobą, i to mi zostało i pomyślałem, że może by tak to robić całe życie”, mówił w ostatnim wywiadzie aktor, dla którego rola w Bridgertonach to nie jedyny sukces. 23-latek zagrał też wcześniej w takich sztukach jak All Shook Up, POSH czy Margaret of Anjou.

Życzymy dalszego rozwoju w tak niesamowitym tempie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…