Urodowe triki Charlize Theron
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Charlize Theron pokazała zdjęcie swojej siedmioletniej, transseksualnej córki

„W wieku trzech lat powiedział, że nie jest chłopcem”

Olga Figaszewska 27 sierpnia 2019 18:51
Urodowe triki Charlize Theron
Fot. East News

Najnowsze zdjęcie Charlize Theron poruszyło internautów. Gwiazda podzieliła się z fanami fotografią jednej ze swoich adoptowanych pociech. 7-letnia Jackson urodziła się jako chłopiec, ale czuje się dziewczynką.

Transseksualna córka Charlize Theron

Aktorka kilka lat temu zaadoptowała dwójkę dzieci – dziewczynkę, August i chłopca o imieniu Jackson. Chciała zapewnić im bezpieczną przyszłość. Troszczy się o nich i pozwala rozwijać pasje. W ostatnim czasie zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że starsze dziecko czuje się dziewczynką. Jackson przebiera się w sukienki, spódnice, wiąże warkoczyki chociaż biologicznie jest chłopcem.

,,Pewnego dnia popatrzył mi w oczy i powiedział: nie jestem chłopcem. Miał wtedy 3 lata. W ten sposób mam dwie cudowne córeczki. Będą tym, kim zechcą, i nie mnie o tym decydować. Moją rolą jako rodzica jest kochać je, chronić i pozwalać na swobodny rozwój. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby zapewnić im te prawa", mówiła aktorka. 

Charlize Theron nie zamierza wywierać na nim żadnej presji, nie chce decydować, kim ma być, dlatego zaakceptowała jego wybór. Zamierza zapewnić swoim dzieciom wszystko, by mogły się realizować.

To wywołało lawinę komentarzy pod jej najnowszym zdjęciem. Wielbiciele gwiazdy są zachwyceni jej postawą.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We don’t wanna leaves 🍃

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.