Urodowe triki Charlize Theron
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Charlize Theron pokazała zdjęcie swojej siedmioletniej, transseksualnej córki

„W wieku trzech lat powiedział, że nie jest chłopcem”

Olga Figaszewska 27 sierpnia 2019 18:51
Urodowe triki Charlize Theron
Fot. East News

Najnowsze zdjęcie Charlize Theron poruszyło internautów. Gwiazda podzieliła się z fanami fotografią jednej ze swoich adoptowanych pociech. 7-letnia Jackson urodziła się jako chłopiec, ale czuje się dziewczynką.

Transseksualna córka Charlize Theron

Aktorka kilka lat temu zaadoptowała dwójkę dzieci – dziewczynkę, August i chłopca o imieniu Jackson. Chciała zapewnić im bezpieczną przyszłość. Troszczy się o nich i pozwala rozwijać pasje. W ostatnim czasie zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że starsze dziecko czuje się dziewczynką. Jackson przebiera się w sukienki, spódnice, wiąże warkoczyki chociaż biologicznie jest chłopcem.

,,Pewnego dnia popatrzył mi w oczy i powiedział: nie jestem chłopcem. Miał wtedy 3 lata. W ten sposób mam dwie cudowne córeczki. Będą tym, kim zechcą, i nie mnie o tym decydować. Moją rolą jako rodzica jest kochać je, chronić i pozwalać na swobodny rozwój. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby zapewnić im te prawa", mówiła aktorka. 

Charlize Theron nie zamierza wywierać na nim żadnej presji, nie chce decydować, kim ma być, dlatego zaakceptowała jego wybór. Zamierza zapewnić swoim dzieciom wszystko, by mogły się realizować.

To wywołało lawinę komentarzy pod jej najnowszym zdjęciem. Wielbiciele gwiazdy są zachwyceni jej postawą.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We don’t wanna leaves 🍃

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?