Film Bombshell, Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Co się stało z twarzą Charlize Theron? W filmie Bombshell jest nie do poznania!

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 23 sierpnia 2019 08:53
Film Bombshell, Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie
Fot. Materiały prasowe

Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie wystąpiły razem w filmie Bombshell, którego zwiastun właśnie ukazał się w sieci. Produkcja przedstawia głośny skandal związany z molestowaniem seksualnym dziennikarek stacji Fox News przez prezesa Rogera Ailesa. Charlize Theron ucharakteryzowaa na dziennikarkę Megyn Kelly jest nie do poznania! Co wiemy o filmie?

O czym jest film „Bombshell”?

Sprawa molestowania w Fox News ujrzała światło dzienne w 2016 roku. Jeden z założycieli stacji, Roger Alies ,został oskarżony o molestowanie seksualne po tym, jak miał zwolnić pracownicę, która nie wyraziła zgody na seks. Kiedy wybuchł głośny skandal, 76-letni prezes podał się do dymisji. Zmarł rok później.

Nicole Kidman wcieliła się w Gretchen Carlson, dziennikarkę Fox News, która zażądała 20 milionów dolarów odszkodowania od Rogera Ailesa. Margot Robbie zagrała fikcyjną postać producentki Kayli Pospisil. Największym zaskoczeniem filmu jest jednak Charlize Theron, która dla roli dziennikarki Megyn Kelly przeszła całkowitą metamorfozę. Choć fani początkowo byli zaskoczeni wyglądem aktorki, musimy przyznać, że jej charakteryzacja robi wrażenie.

Prezesa Fox News, Robera Ailesa zagrał John Lithgow. W obsadzie znaleźli się też m.in. Kate McKinnon, Allison Janney czy Mark Duplass. Reżyserem filmu jest Jay Roach, a za scenariusz odpowiada Charles Randolph.

Roger Ailes nie był niestety jedynym pracownikiem Fox News oskarżonym o molestowanie seksualne. To nie pierwszy raz kiedy skandal w stacji zostaje przeniesiony na ekran. Wcześniej ukazał go także serial Na cały głos wyprodukowany przez HBO. W rolę Megyn Kelly wcieliła się w nim Naomi Watts, a Rogera Ailesa zagrał Russel Crowe.

Premiera jest planowana na grudzień 2019 roku. Już teraz mówi się, że film Bombshell może być mocnym kandydatem w walce o Oscara. Zobaczcie zwiastun! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.