Nie uwierzycie, co można wyczytać z charakteru pisma!

Gabriela Czernecka 5 października 2022 10:15

Książę Harry jest wrażliwy, jego żona, księżna Meghan, lubi być w centrum uwagi, a jaka jest księżna Kate, małżonka księcia Williama? Emma Bache, grafolog, zbadała pismo członków brytyjskiej rodziny królewskiej, dzięki czemu odkryła, jakie sekrety skrywają. Jakie cechy osobowości próbują ukryć przed światem royalsi? Poznajcie szczegóły!

Cała prawda o charakterze Meghan, Harry'ego, Kate i Williama

Emma Bache, autorka książki Reading between the Lines, na prośbę Hello! Magazine, przeanalizowała pismo młodszego pokolenia brytyjskiej rodziny królewskiej, czyli książąt Cambridge – Williama i Kate, oraz książąt Sussex – Harry'ego i Meghan. Jak ocenia poszczególnych członków najpopularniejszej royal family na świecie?

Charakter pisma księżnej Kate

Zdaniem Emmy Bache, księżna Kate jest bardzo dobrze zorganizowana, ale zdarza się jej być także apodyktyczną. Może się wydawać spokojna i opanowana, bo taką przyjęła rolę: „Jest konserwatywna, z pewnością nikogo nie wyprowadzi z równowagi. Ma zdrowe poczucie wartości i nie odczuwa potrzeby, żeby się wywyższać”, pisze grafolog. Jest bardzo dobrze zorganizowana i uwielbia porządek. Mimo to lubi otaczać się ludźmi. 

Czytaj też: Książę Harry i Meghan Markle udzielą kolejnego wywiadu? Pałac zainterweniował

Charakter pisma księcia Williama

Charakter pisma księcia Williama potwierdził, że najstarszy syn księżnej Diany i księcia Karola stabilny emocjonalnie. Podobnie jak małżonka nie potrzebuje atencji i aprobaty innych ludzi. Przyszły monarcha pisze wąskie litery, ale między nimi tworzy stosunkowo szerokie odstępy, co sugeruje, że choć świetnie radzi sobie będąc w świetle reflektorów, to mimo to jest nieśmiały i bardzo potrzebuje niezależności i własnej przestrzeni.

Charakter pisma księżnej Meghan

Pismo księżnej Meghan z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych. Przypomnijmy, że Meghan jeszcze gdy rozpoczynała karierę aktorską, dorabiała sobie jako kaligrafka. To nie umknęło uwadze Emmy Bache. Grafolog podaje, że charakter pisma Meghan ujawnia, że ta lubi być w centrum uwagi. „Sposób, w jaki pisze, zdradza, że nie pozostaje obojętna na krytykę i potrafi się bronić, jeśli wymaga tego sytuacja”, wyjaśnia.  Co ciekawe, w przeciwieństwie do Williama i Kate, Harry i Meghan nie mają aż tylu podobnych cech.

Zobacz również: Wielka Brytania. Harry jest zdruzgotany śmiercią babci. Nadal żałuje, że nie zdążył się z nią pożegnać

Charakter pisma księcia Harry'ego

Emma Buche zauważyła, że choć w przeszłości książę Harry słynął ze swoich występków i notorycznego łamania królewskiego protokołu, w głębi duszy jest wrażliwy To jednak próbuje ukryć przed światem. Mimo tej wrażliwości jest też uparty, ale potrafi trzymać swoje emocje w ryzach. Lubi kierować się własnym instynktem.

Zgadzacie się z opinią Emmy Buche?  

1/4
Charakter pisma księżnej Meghan i księcia Harry'ego
Copyright @PA Wire/PA Images/EAST NEWS
1/4

Charakter pisma księżnej Meghan i księcia Harry'ego

2/4
Charakter pisma księżnej Kate i księcia Williama
Copyright @ Rex Features/EAST NEWS
2/4

Charakter pisma księżnej Kate i księcia Williama

3/4
Książę William obraża księżną Meghan przez spór z księciem Harrym
Copyright @AP/EAST NEWS
3/4

Znana grafolog Emma Buche przeanalizowała charakter pisma członków rodziny królewskiej

4/4
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Copyright @gettyimages
4/4

Zgadzacie się z jej oceną?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.