Celine Dion, gwiazdy nago
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Céline Dion wystąpiła w nagiej sesji?! Piosenkarka zachwyciła fanów idealną sylwetką

Olga Figaszewska 5 lipca 2017 16:30
Celine Dion, gwiazdy nago
Fot. Getty Images

Kanadyjska piosenkarka po raz kolejny wzbudziła zachwyt fanów! Zdjęcie Céline Dion pojawiło się na oficjalnym profilu francuskiego Vogue’a we wtorek i wywołała burzę. Dlaczego jest tak wyjątkowe?

Polecamy też: Céline Dion rusza w trasę po Europie! Teraz częściej będziemy mogli podziwiać jej nowy wizerunek!

Céline Dion nago?

Dion jest już ikoną świata mody i muzyki. Ostatnie lata były dla niej traumatyczne. Na początku zeszłego roku pożegnała ukochanego męża i brata. Obaj zmarli na raka. Piosenkarka stara sobie radzić z rzeczywistością. Obecnie trwa europejska trasa koncertowa gwiazdy. Piosenkarka pojawiła się już w Holandii, Szwecji i Paryżu.


We wtorek na profilu paryskiego Vogue’a pojawiło się zdjęcie, do którego Céline pozowała… nago. Gwiazda niedługo skończy, ale wszyscy zgodnie podkreślali, że takiej figury mogłoby jej pozazdrościć wiele osób. Fotografia w ciągu jednego dnia, uzbierała ponad 118 tysięcy polubień. Wielu spekulowało, że diwa zdecydowała się w końcu wystąpić w rozbieranej sesji. Prawda jest zupełnie inna.

 

 

Post udostępniony przez Vogue (@voguemagazine)

Vogue zaznacza, że zdjęcie zostało zrobione 49-letniej piosenkarce, podczas zmiany kostiumów pomiędzy występami. Dion od 5 lat szyje, na każdy swój występ, szyje ekskluzywne stroje na zamówienie. Niezależnie od tego czy jest na scenie w Las Vegas, czy występuje podczas mini tournée po Europie. „To ubrania podążają za mną. Ja nie podążam za ubraniami” – powiedziała kiedyś Celine Dion, co oznacza, że Haute cuture, z całą swoją ręczną robotą i delikatnością musi profesjonalnie sprawdzić się dla pani Dion”, takim podpisem opatrzył fotografię francuski Vogue.

Zobacz też: Céline Dion uczciła pamięć męża w pierwszą rocznicę śmierci. Czym wzruszyła fanów i media?

Popularność Céline Dion

Karierę zaczynała w latach 80. XX wieku. W 1988 r. wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji w barwach Szwajcarii z utworem „Ne partez pas sans moi”. Jej piosenki, takie jak „Falling into you”, „A New Day Has Come”, „I'm alive” czy oscarowe „My heart will go on” nie schodziły przez wiele tygodni z pierwszych miejsc list przebojów. Unika skandali, choć od 2013 r. media śledziły jej heroiczną walkę o zdrowie męża, Rene Angelila. Jest artystką, która sprzedała najwięcej albumów w historii, sprzedając ponad  175 milionów egzemplarzy. W 2014 roku "zdetronizowała" ją Madonna.

Polecamy też: Céline Dion kończy 49 lat! Z okazji urodzin przypominam, jak ostatnio zmienił się jej wizerunek

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.