Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Nie wróżono im przyszłości, późno zostali rodzicami. Oto historia Cameron Diaz i Benjiego Maddena

On z kiepską reputacją, ona starsza od niego o siedem lat...

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2022 16:28
Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Getty Images

Pod koniec 2019 roku Cameron Diaz po raz pierwszy została mamą. 47-letnia wówczas aktorka wraz z mężem Benjim Maddenem długo starali się o potomstwo. Para musiała zmierzyć się z licznymi plotkami na swój temat. Nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości. Gdy w 2015 roku stanęli na ślubnym kobiercu, zaczęto z niecierpliwością czekać na  informację o dziecku gwiazd. Małżeństwo starało się jednak trzymać z dala od show-biznesu. Mimo tego plotki na temat ich wspólnego życia co rusz pojawiały się w mediach. W końcu, na początku stycznia 2020 roku, para postanowiła nie trzymać dłużej swoich fanów w niepewności i podzieliła się wspaniałą wiadomością. Cameron Diaz i Benji Madden zostali rodzicami. Choć to wielkie marzenie wreszcie się spełniło, początki ich znajomości nie były wcale łatwe... 

Cameron Diaz o córce i macierzyństwie

„Jeśli założę kiedyś rodzinę, to tak będzie, po prostu się to wydarzy. Może będę też wtedy miała dzieci, ale na pewno nie urodzę ich dlatego, że ktoś tego ode mnie oczekuje”, powiedziała kilka lat temu Cameron Diaz. Bycie mamą stało się jej priorytetem. Wraz z mężem Benjim Maddenem długo starali się o dziecko. Marzenie pary spełniło się 30 grudnia 2019 roku. Cameron Diaz o narodzinach dziecka poinformowała na Instagramie, gdzie zamieściła krótkie oświadczenie. Zdradziła w nim między innymi płeć dziecka: „Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od Maddensów! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, mogąc zacząć nową dekadę od oznajmienia Wam, że na świecie pojawiła się nasza córka, Raddix Madden. Natychmiast podbiła nasze serca i dopełniła naszą rodzinę”, napisała Cameron Diaz w oświadczeniu.

Aktorka poinformowała także, że wraz z mężem chcą chronić prywatność córki, więc nie zamierzają publikować żadnych jej zdjęć ani dalszych szczegółów na jej temat.  Biorąc pod uwagę presję, z jaką para mierzyła się przez ostatnie kilka lat, nikogo to jednak nie dziwi. Cameron Diaz i Benji Madden zaczęli spotykać się w maju 2014 roku. Ich związek nie najlepiej został przyjęty przez Hollywood. Pisano, że dla Benjiego, który słynął z rozrywkowego stylu życia, Cameron jest tylko wakacyjną przygodą.

Czytaj także: Cameron Diaz po raz pierwszy opowiedziała o córce i późnym macierzyństwie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Benji Madden (@benjaminmadden)

Mężczyźni Cameron Diaz

Ją krytykowano za to, że znalazła sobie młodszego partnera - przypomnijmy, że parę dzieli siedem lat. Cameron nie słynęła też ze stałości w związkach. Długo szukała miłości - w latach 90. przez trzy lata spotykała się z Mattem Dillonem. Później przez cztery lata widywano ją u boku Jareda Leto, a kolejno przez następne trzy z Justinem Timberlakiem, który według zagranicznych serwisów, był jej wielką miłością. W 2007 roku Cameron Diaz łączono z Kellym Slaterem, rok później z Seanem Combsem. W latach 2010-2011 spotykała się natomiast z Alexem Rodriguezem.

Oliwy do ognia dolewały wypowiedzi Cameron Diaz sprzed lat na temat związków. „Myślę, że w naszym społeczeństwie panuje błędne przekonanie, że powinniśmy poznać tę jedyną osobę mając 18 lat, pobrać się i kochać ich do końca życia. G*wno prawda. Kto chciałby być z drugą osobą przez 80 lat? Czemu nie podzielić tego na mniejsze części. Dobrze być z kimś przez pięć lat, potem z inną osobą następne pięć. Życie jest długie, a miłość może trwać wiecznie, ale nie zawsze trzeba żyć do końca u boku osoby, którą się kocha”, mówiła w 2010 roku w rozmowie z magazynem Stylist. Z kolei na początku 2014 roku wyznała w rozmowie z dziennikarzem magazynu InStyle, że kobiety nie powinny czuć się „zmuszane do zamążpójścia”. „Wielu ludzi goni za ślubem, bo wmówiono im, że to daje szczęście”, wyznała.

Czytaj także: Od pięciu lat nie zagrała w żadnym filmie. Cameron Diaz wyjawia, dlaczego rzuciła aktorstwo

Cameron Diaz i Benji Madden: historia miłości

Gdy w maju 2014 roku zaczęła pojawiać się u boku Benjiego Maddena, sądzono, że to kolejny krótki romans pary. Mimo niedługiej znajomości oni byli jednak pewni swoich uczuć - kilka miesięcy później, w styczniu 2015 roku Cameron Diaz i Benji Madden powiedzieli sobie tak w otoczeniu najbliższych. Szybko rozpoczęły się spekulacje na temat powiększenia rodziny, ale zarówno wokalista, jak i aktorka nie komentowali tych doniesień. Gwiazda usunęła się w cień i przestała pojawiać się publicznie, co tylko podsycało plotki o ciąży.

Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Instagram

Przypomniano, że w jednym z wywiadów powiedziała, że nie ciągnie jej do macierzyństwa, szczególnie gdy ma „20-kilka czy 30-kilka lat”: „Nie potrzebuję teraz dzieci w moim życiu. A poza tym, na to nadal jest szansa. Nie jestem taka stara”, stwierdziła wówczas aktorka. 

Mimo tego coraz częściej zaczęto pisać, że para stara się o dziecko. Gwiazda SekstaśmyMaskiSposobu na blondynkę czy Aniołków Charliego od siedmiu lat nie zagrała w żadnym filmie. Nie widać jej było na filmowych premierach, rozdaniach nagród czy światowych imprezach. To podsycało spekulacje na temat tego, co dzieje się w małżeństwie gwiazdy. Pisano nawet, że Cameron Diaz ma poważne problemy psychiczne, aktorka  przeszła wiele terapii, ale żadna nie przyniosła rezultatu. Gwiazda zdecydowała się nie  wracać więc do pracy, gdyż to, zamiast pomagać, jeszcze bardziej utrudniłoby jej powrót do zdrowia.

Wiek Cameron Diaz a ciąża 

Na początku 2019 roku udzieliła pierwszego od dawna wywiadu, w którym opowiedziała o tym, co się teraz u niej dzieje i czy tęskni za życiem w świetle reflektorów. „Zaczęłam doświadczać sławy mając 22 lata, a więc 25 lat temu - to naprawdę długo. Ja widzę to tak, oddałam publiczności ponad połowę życia. Wydaje mi się, że mogę teraz poświęcić trochę czasu na reorganizację i wybrać sposób na to, jak chce powrócić do świata show-biznesu. Jeśli w ogóle się na to zdecyduję. Nie tęsknię za graniem”, mówiła w rozmowie z Laurą Brown dla InStyle.

Wygląda na to, że żyjąc w cieniu wielkiego świata Hollywood Cameron Diaz odnalazła upragnione szczęście i została mamą. Gdy pod koniec 2019 roku pojawiły się plotki, że aktorka jest w ciąży, spadła na nią fala krytyki. Pisano, że w tym wieku (Cameron Diaz miała wówczas 47 lat) to stanowczo za późno na macierzyństwo. Gwiazda zdaje się jednak kompletnie nie przejmować plotkami, bo jak mówiła w jednym z wywiadów: „Myślę, że 40. to najlepszy wiek. Po prostu możesz być szczery sam ze sobą, możesz wprowadzać zmiany w swoim życiu, bo masz doświadczenie patrzenia wstecz na te cztery dekady. Możesz pozwolić sobie czasem odpuścić niektóre rzeczy. To taka ulga”.  

Czytaj także: Cameron Diaz nie zawsze wygladała tak pięknie! Jaką przeszła metamorfozę? 

Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.