Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

47-letnia Cameron Diaz po raz pierwszy została mamą! Gwiazda wydała oświadczenie

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 3 stycznia 2020 19:39
Fot. Getty Images

Cameron Diaz właśnie po raz pierwszy została mamą! 47-letnia aktorka wraz z mężem Benjim Maddenem długo starali się o potomstwo. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się plotki, ze para spodziewa się dziecka, ale informacje nie zostały potwierdzone. Mimo to w sieci rozgorzała dyskusja, czy macierzyństwo w tak późnym wieku to dobry pomysł... 

Cameron Diaz została mamą

Gdy w ubiegłym roku w sieci pojawiły się informacje, że Cameron Diaz jest w ciąży fani nie zostawili na aktorce suchej nitki. Wówczas informacje o jej błogosławionym stanie nie były nawet potwierdzone, a mimo to gwiazda wzbudzała spore kontrowersje. Wszystko za sprawą… wieku Cameron Diaz! 47-letnia aktorka właśnie po raz pierwszy została mamą. Dziś dojrzałe macierzyństwo nie wydaje się niczym szokującym, ale jak widać, znalazła się taka grupa osób, której ewidentnie to przeszkadza. Diaz nie jest jednak wyjątkiem! 

Niebawem macierzyństwo po czterdziestym roku życia stanie się normą. Mimo to wciąż wzbudza kontrowersje. Tak jest w przypadku najnowszych doniesień zza oceanu. O tym, że Cameron Diaz jest w ciąży plotkowano już pod koniec ubiegłego roku. Aktorka od kilku lat nie zagrała w żadnym filmie, nie widać jej było również na żadnych rozdaniach nagród czy filmowych premierach. Mówiono, że zmaga się z problemami psychicznymi. Wielokrotnie udawała się na terapie, która miała jej pomóc z pogłębiającą się depresją.

Płeć dziecka Cameron Diaz

Zły stan zdrowia Cameron Diaz, według zagranicznych serwisów, nasilił się, ponieważ od jakiegoś czasu wraz z mężem Benjim Maddenem starała się o dziecko. „Jeśli założę kiedyś rodzinę, to tak będzie, po prostu się to wydarzy. Może będę też wtedy miała dzieci, ale na pewno nie urodzę ich dlatego, że ktoś tego ode mnie oczekuje”, powiedziała kilka lat temu w wywiadzie. Bycie mamą stało się dla Diaz priorytetem. Wygląda na to, że marzenie aktorki właśnie się spełniło! Cameron Diaz o narodzinach dziecka poinformowała na Instagramie, gdzie zamieściła krótkie oświadczenie. Zdradziła w nim między innymi płeć dziecka!

Nie wróżono im przyszłości, a właśnie zostali rodzicami. Oto historia Cameron Diaz i Benjiego Maddena>>

„Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku od Maddensów! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, mogąc zacząć nową dekadę od oznajmienia Wam, że na świecie pojawiła się nasza córka, Raddix Madden. Natychmiast podbiła nasze serca i dopełniła naszą rodzinę”, napisała Cameron Diaz w oświadczeniu. Aktorka poinformowała także, że wraz z mężem chcą chronić prywatność córki, więc nie zamierzają publikować żadnych jej zdjęć ani dalszych szczegółów na jej temat. Serdecznie gratulujemy!   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cameron Diaz (@camerondiaz)

Metamorfoza Cameron Diaz
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.