Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cameron Diaz po raz pierwszy opowiedziała o córce i późnym macierzyństwie!

Jak wygląda jej życie w dobie koronawirusa?

Sabina Zięba 16 kwietnia 2020 21:05
Fot. Getty Images

Choć od lat Cameron Diaz nie gra w hollywoodzkich produkcjach, jej role w takich filmach jak Maska, Aniołki Charliego czy Holiday przeszły do historii światowej kinematografii. Dzięki nim aktorka zdobyła międzynarodową popularność, a w konsekwencji miliony na bankowym koncie. Dodatkowo wyróżnia się urodą - mimo upływu czasu wcale się nie zmienia. Ciężko uwierzyć, że w tym roku będzie obchodzić już swoje 48. urodziny! W tak późnym wieku po raz pierwszy została matką. Teraz opowiedziała, jak sobie radzi.

Córka Cameron Diaz

Cameron Diaz przeżyła w swoim życiu wiele miłosnych perturbacji. Piękna blondynka z wieloma sukcesami na koncie nie miała szczęścia w doborze partnerów. Spotykała się m. in. z Mattem Dillonem, Jaredem Leto, Justinem Timberlakiem czy obecnym narzeczonym Jennifer Lopez, Alexem Rodriguezem. Dopiero w 2015 roku w wieku 43 lat wyszła za Benji Maddena po roku związku i u jego boku ułożyła sobie życie.

Wiele osób nie przypuszczało, że Cameron Diaz jeszcze kiedykolwiek zostanie mamą. Ku zaskoczeniu fanów, aktorka podzieliła się szczęśliwą wiadomością na swoim Instagramie w grudniu zeszłego roku. Wówczas na świat przyszła jej córka, Raddix Chloe Wildflower Madden. Oprócz oświadczenia opublikowanego wtedy w mediach, nie opowiadała o życiu prywatnym. Aż do teraz.

Aktorka w dobie koronawirusa przebywa w domu z rodziną. Postanowiła uczestniczyć w rozmowie life na Instagramie z Katherine Power z profilu Who What Wear. To pierwszy wywiad, w którym zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy. Powiedziała: „Właściwie żyłam jak w kwarantannie już od dłuższego czasu, ponieważ moja córka ma zaledwie trzy i pół miesiąca. Zmieniło się jedynie to, że do niedawna odwiedzali mnie znajomi, a teraz nie widuję praktycznie nikogo”. Dodała jednak, że wcale jej to nie przeszkadza: „Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. To najlepsza rzecz na świecie. Mam szczęście, że mogę to zrobić z Benji, mamy najlepszy czas. Jestem w szoku i nadal nie mogę w to uwierzyć”.

Wiadomo również, że może liczyć na swojego partnera, który wieczorami zajmuje się dzieckiem, by artystka miała czas dla siebie. Przy okazji zdradziła własny sposób na relaks. Okazuje się, że jest nim... wino. Opowiadała: „Muszę gotować w nocy. Wiem, że ludzie nie lubią gotować, ale wtedy piję wino, to moja regeneracja na cały dzień. Benji jest niesamowity, bo kiedy idę do kuchni, on ją usypia, a ja nalewam sobie kieliszek czerwonego wina, zaczynam gotować i włączam jakiś program, cokolwiek”.

Wy też lubicie relaksować się w stylu Cameron?  

Cameron Diaz, nie używać, Kasia go nie lubi
Fot. Getty Images

Cameron Diaz z mężem, Benjim Maddenem

Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.