Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cameron Diaz po raz pierwszy opowiedziała o córce i późnym macierzyństwie!

Jak wygląda jej życie w dobie koronawirusa?

Sabina Zięba 16 kwietnia 2020 21:05
Fot. Getty Images

Choć od lat Cameron Diaz nie gra w hollywoodzkich produkcjach, jej role w takich filmach jak Maska, Aniołki Charliego czy Holiday przeszły do historii światowej kinematografii. Dzięki nim aktorka zdobyła międzynarodową popularność, a w konsekwencji miliony na bankowym koncie. Dodatkowo wyróżnia się urodą - mimo upływu czasu wcale się nie zmienia. Ciężko uwierzyć, że w tym roku będzie obchodzić już swoje 48. urodziny! W tak późnym wieku po raz pierwszy została matką. Teraz opowiedziała, jak sobie radzi.

Córka Cameron Diaz

Cameron Diaz przeżyła w swoim życiu wiele miłosnych perturbacji. Piękna blondynka z wieloma sukcesami na koncie nie miała szczęścia w doborze partnerów. Spotykała się m. in. z Mattem Dillonem, Jaredem Leto, Justinem Timberlakiem czy obecnym narzeczonym Jennifer Lopez, Alexem Rodriguezem. Dopiero w 2015 roku w wieku 43 lat wyszła za Benji Maddena po roku związku i u jego boku ułożyła sobie życie.

Wiele osób nie przypuszczało, że Cameron Diaz jeszcze kiedykolwiek zostanie mamą. Ku zaskoczeniu fanów, aktorka podzieliła się szczęśliwą wiadomością na swoim Instagramie w grudniu zeszłego roku. Wówczas na świat przyszła jej córka, Raddix Chloe Wildflower Madden. Oprócz oświadczenia opublikowanego wtedy w mediach, nie opowiadała o życiu prywatnym. Aż do teraz.

Aktorka w dobie koronawirusa przebywa w domu z rodziną. Postanowiła uczestniczyć w rozmowie life na Instagramie z Katherine Power z profilu Who What Wear. To pierwszy wywiad, w którym zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy. Powiedziała: „Właściwie żyłam jak w kwarantannie już od dłuższego czasu, ponieważ moja córka ma zaledwie trzy i pół miesiąca. Zmieniło się jedynie to, że do niedawna odwiedzali mnie znajomi, a teraz nie widuję praktycznie nikogo”. Dodała jednak, że wcale jej to nie przeszkadza: „Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. To najlepsza rzecz na świecie. Mam szczęście, że mogę to zrobić z Benji, mamy najlepszy czas. Jestem w szoku i nadal nie mogę w to uwierzyć”.

Wiadomo również, że może liczyć na swojego partnera, który wieczorami zajmuje się dzieckiem, by artystka miała czas dla siebie. Przy okazji zdradziła własny sposób na relaks. Okazuje się, że jest nim... wino. Opowiadała: „Muszę gotować w nocy. Wiem, że ludzie nie lubią gotować, ale wtedy piję wino, to moja regeneracja na cały dzień. Benji jest niesamowity, bo kiedy idę do kuchni, on ją usypia, a ja nalewam sobie kieliszek czerwonego wina, zaczynam gotować i włączam jakiś program, cokolwiek”.

Wy też lubicie relaksować się w stylu Cameron?  

Cameron Diaz, nie używać, Kasia go nie lubi
Fot. Getty Images

Cameron Diaz z mężem, Benjim Maddenem

Cameron Diaz mąż Benji Madden
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.