Meghan Markle i jej pierwszy mąż, Trevor Engelson
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Meghan Markle szykuje się do ślubu. Kim jest ta, która zajęła miejsce księżnej Sussex?

Trevor Engelson zaręczył się!

Gabriela Czernecka 7 czerwca 2018 13:58
Meghan Markle i jej pierwszy mąż, Trevor Engelson
Fot. Forum

Emocje po ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle powoli opadają, a tymczasem do mediów docierają wieści o kolejnej parze, która już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Chodzi o byłego męża Meghan Markle, Trevora Engelsona, który oświadczył się swojej wieloletniej partnerce! Czy jego związek z Tracey Kurland przetrwa dłużej niż ten z Meghan?

Były mąż Meghan, Trevor Engelson bierze ślub 

41-letni producent filmowy Trevor Engelson, zaledwie dwa tygodnie po ślubie Meghan z księciem Harrym postanowił oświadczyć się swojej wieloletniej partnerce, Tracey Kurland. Przypomnijmy, że o mężczyźnie zrobiło się głośno za sprawą związku z Meghan Markle, obecną księżną Sussex. Meghan i Trevor wzięli ślub w 2011 roku na Jamajce po siedmiu latach związku. Niestety para po zaledwie dwóch latach zdecydowała się zakończyć swoje małżeństwo.

Oficjalnie powodem ich rozstania były „różnice nie do pogodzenia”. Według znajomych pary przyczyną miało być także zbyt intensywne życie zawodowe. Gdy Meghan otrzymała propozycję zagrania w serialu Suits, przeprowadziła się do Toronto, wówczas Trevor pracował w Los Angeles nad innym projektem, nie mógł więc często odwiedzać ukochanej. Para oddaliła się od siebie, a ich relacja ostatecznie nie przetrwała próby czasu. Według zagranicznych serwisów, producent bardzo przeżył rozwód z Meghan i długo dochodził do siebie.

Były mąż Meghan Markle bierze ślub 

Wygląda na to, że były mąż Meghan Markle w końcu ułożył sobie życie uczuciowe. Były mąż Meghan oświadczył się jej w słonecznej Kalifornii. Wspaniałą wiadomością podzielił się z fanami na Instagramie, gdzie opublikował wspólne zdjecie z ukochaną. Ta prezentuje lewą rękę z pierścionkiem zaręczynowym z diamentem. „Najszczęśliwszy facet na świecie! Szykujcie się na imprezę!”, podpisał fotografię. Konto producenta filmowego jest jednak prywatne, dlatego też nie można zobaczyć fotografii, ale jak informują zagraniczne serwisy plotkarskie, pierścionek zaręczynowy wręczony Tracey jest naprawdę imponujący! 

Kim jest narzeczona byłego męża Meghan? Tracey jest znaną i cenioną dietetyczką, jej firma ma siedzibę w Los Angeles. Obecna narzeczona Trevora Engelsona jest jego dziewczyną od trzech lat. Podobno to ona pomogła Trevorowi pozbierać się po trudnym rozwodzie. Zakochani w zeszłym roku udali się we wspólną podróż do Włoch, gdzie ich zwiazek rozkwitł.

Zaledwie dwa tygodnie temu para ogłosiła swoje zaręczyny! Jak na razie szczegóły wesela byłego męża Meghan Markle i Tracey Kurland nie są jeszcze znane, ale z pewnością uroczystość będzie o wiele skromniejsza, niż królewski ślub jego poprzedniej wybranki... 

Trevor Engelson i Meghan Markle
Fot. Getty Images, East News

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…