Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Byłe żony Michała Wiśniewskiego wyznały, jaki mają z nim dziś kontakt. Spore zaskoczenie!

Mandaryna i Ania Świątczak zabrały głos

Rafał Kowalski 25 sierpnia 2020 12:53
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Serce Michała Wiśniewskiego jest wielkie i skore do kochania. W swoim życiu piosenkarz miał w końcu aż 4 byłe żony i piątą – obecną. Wiele osób zastanawia się, czy partnerki gwiazdora za sobą przepadają. Dzięki wypowiedziom dwóch z nich teraz wszystko jest jasne.

Relacje Michała Wiśniewskiego z poprzednimi żonami

Gdy na połowie sierpnia Ich Troje wystąpiło na koncercie TVP w Augustowie, o zespole znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą niespodzianek, które przygotował czerwonowłosy wokalista. Na scenie wraz z nim pojawiły się bowiem Anna Świątczak – która wróciła do kapeli – i Mandaryna, która zaśpiewała Ev’ry Night gościnnie.

Czy uśmiechy posyłane sobie na scenie przekładają się w tej patchworkowej rodzinie na dobre relacje i poza nią? „To, że jesteśmy tu dzisiaj razem, stanowi dowód, iż można rozstać się z klasą. Już zawsze będą nas łączyć dzieci. Jesteśmy sobie bliscy i szanujemy się”, tłumaczył Na Żywo Michał Wiśniewski.

Jego słowa potwierdziła Marta Wiśniewska. „Tworzymy jedną, wielką rodzinę. Czasem żartuje, że jesteśmy niczym Kelly Family”, czytamy w magazynie. Okazuje się także, że dwójka dzieci Mandaryny ma wspaniały kontakt z córkami Ani Świątczak. „Nasze dzieci się lubią. To jest piękne. Wymieniamy się z Martą. Czasem ona zabiera moje dziewczynki na wakacje. Czasem ja jej córkę i syna. Lubimy się. Najpierw przyjaźń, a potem praca”, wyznała piosenkarka w tym samym wywiadzie.

Jak widać, czas leczy rany. Nie zawsze bowiem po rozstaniu między paniami i Michałem Wiśniewskim były tak dobre wibracje. Mamy nadzieję, że zgoda i przyjaźń zostaną z nimi już na zawsze. 

Mandaryna, Michał Wiśniewski, Ania Świątczak
Fot. AKPA

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.