Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Byłe żony Michała Wiśniewskiego wyznały, jaki mają z nim dziś kontakt. Spore zaskoczenie!

Mandaryna i Ania Świątczak zabrały głos

Rafał Kowalski 25 sierpnia 2020 12:53
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Serce Michała Wiśniewskiego jest wielkie i skore do kochania. W swoim życiu piosenkarz miał w końcu aż 4 byłe żony i piątą – obecną. Wiele osób zastanawia się, czy partnerki gwiazdora za sobą przepadają. Dzięki wypowiedziom dwóch z nich teraz wszystko jest jasne.

Relacje Michała Wiśniewskiego z poprzednimi żonami

Gdy na połowie sierpnia Ich Troje wystąpiło na koncercie TVP w Augustowie, o zespole znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą niespodzianek, które przygotował czerwonowłosy wokalista. Na scenie wraz z nim pojawiły się bowiem Anna Świątczak – która wróciła do kapeli – i Mandaryna, która zaśpiewała Ev’ry Night gościnnie.

Czy uśmiechy posyłane sobie na scenie przekładają się w tej patchworkowej rodzinie na dobre relacje i poza nią? „To, że jesteśmy tu dzisiaj razem, stanowi dowód, iż można rozstać się z klasą. Już zawsze będą nas łączyć dzieci. Jesteśmy sobie bliscy i szanujemy się”, tłumaczył Na Żywo Michał Wiśniewski.

Jego słowa potwierdziła Marta Wiśniewska. „Tworzymy jedną, wielką rodzinę. Czasem żartuje, że jesteśmy niczym Kelly Family”, czytamy w magazynie. Okazuje się także, że dwójka dzieci Mandaryny ma wspaniały kontakt z córkami Ani Świątczak. „Nasze dzieci się lubią. To jest piękne. Wymieniamy się z Martą. Czasem ona zabiera moje dziewczynki na wakacje. Czasem ja jej córkę i syna. Lubimy się. Najpierw przyjaźń, a potem praca”, wyznała piosenkarka w tym samym wywiadzie.

Jak widać, czas leczy rany. Nie zawsze bowiem po rozstaniu między paniami i Michałem Wiśniewskim były tak dobre wibracje. Mamy nadzieję, że zgoda i przyjaźń zostaną z nimi już na zawsze. 

Mandaryna, Michał Wiśniewski, Ania Świątczak
Fot. AKPA

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…