Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Byłe żony Michała Wiśniewskiego wyznały, jaki mają z nim dziś kontakt. Spore zaskoczenie!

Mandaryna i Ania Świątczak zabrały głos

Rafał Kowalski 25 sierpnia 2020 12:53
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Serce Michała Wiśniewskiego jest wielkie i skore do kochania. W swoim życiu piosenkarz miał w końcu aż 4 byłe żony i piątą – obecną. Wiele osób zastanawia się, czy partnerki gwiazdora za sobą przepadają. Dzięki wypowiedziom dwóch z nich teraz wszystko jest jasne.

Relacje Michała Wiśniewskiego z poprzednimi żonami

Gdy na połowie sierpnia Ich Troje wystąpiło na koncercie TVP w Augustowie, o zespole znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą niespodzianek, które przygotował czerwonowłosy wokalista. Na scenie wraz z nim pojawiły się bowiem Anna Świątczak – która wróciła do kapeli – i Mandaryna, która zaśpiewała Ev’ry Night gościnnie.

Czy uśmiechy posyłane sobie na scenie przekładają się w tej patchworkowej rodzinie na dobre relacje i poza nią? „To, że jesteśmy tu dzisiaj razem, stanowi dowód, iż można rozstać się z klasą. Już zawsze będą nas łączyć dzieci. Jesteśmy sobie bliscy i szanujemy się”, tłumaczył Na Żywo Michał Wiśniewski.

Jego słowa potwierdziła Marta Wiśniewska. „Tworzymy jedną, wielką rodzinę. Czasem żartuje, że jesteśmy niczym Kelly Family”, czytamy w magazynie. Okazuje się także, że dwójka dzieci Mandaryny ma wspaniały kontakt z córkami Ani Świątczak. „Nasze dzieci się lubią. To jest piękne. Wymieniamy się z Martą. Czasem ona zabiera moje dziewczynki na wakacje. Czasem ja jej córkę i syna. Lubimy się. Najpierw przyjaźń, a potem praca”, wyznała piosenkarka w tym samym wywiadzie.

Jak widać, czas leczy rany. Nie zawsze bowiem po rozstaniu między paniami i Michałem Wiśniewskim były tak dobre wibracje. Mamy nadzieję, że zgoda i przyjaźń zostaną z nimi już na zawsze. 

Mandaryna, Michał Wiśniewski, Ania Świątczak
Fot. AKPA

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.