Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
z życia gwiazd

Tak dziś wygląda życie byłej partnerki Filipa Chajzera. Małgorzata Walczak przerwała milczenie

Kobieta samotnie wychowuje ich 6-letniego syna

Marcjanna Maryszewska 21 marca 2023 07:32
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Związek Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak przeszedł do historii w maju 2022 roku. Para była po zaręczynach. Doczekali się także dziecka, lecz ostatecznie okazało się, że miłość nie jest im pisana… Dziś była prezenterka samodzielnie wychowuje ich synka. Tak podsumowuje samotne macierzyństwo.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak — historia miłości

Chronili swoją prywatność i rzadko brylowali razem na salonach. Nie było jednak wątpliwości co do trwałości ich uczucia — Filip Chajzer i Małgorzata Walczak przez lata planowali wspólną przyszłość. Ona przyjęła jego zaręczyny, w 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami… Wierzono, że miłość oraz rodzicielstwo całkowicie odmieni życie prezentera. Jednak przewrotny los chciał inaczej… 

CZYTAJ TAKŻE: Brat Wiktorii Gąsiewskiej ostro o Adamie Zdrójkowskim! Ujawnił powód rozstania z aktorką

Kilka miesięcy temu wystosowali oświadczenie. Przekazali w nim fanom, że ich relacja oficjalnie stała się przeszłością. „Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze” — zaznaczał Filip Chajzer. Od tamtego czasu oczy całej Polski zwrócone są ku dziennikarzowi oraz jego nieustającym, miłosnym perturbacjom. 

Obecnie prezenter buduje swoją przyszłość u boku nowej narzeczonej. Jego serce zdobyła 13 lat młodsza Julia. A co słychać u Małgorzaty Walczak?

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak, Telekamery Tele Tygodnia 2018, 12.02.2018

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Była partnerka Filipa Chajzera podsumowała samotne macierzyństwo: Dwa razy więcej łez

Małgorzata Walczak przez wiele miesięcy nie komentowała w mediach rozstania i dopiero teraz zdecydowała się zabrać głos. W przejmującym wpisie opisała swoje obecne życie —  wszystko wskazuje na to, że przejęła na siebie znaczną część obowiązków związanych z wychowaniem 6-letniego Aleksandra. Pod jej opiekę trafił również pies Rollo, który początkowo należał do prezentera. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Laura Łącz wspomina pierwszego męża, Dominika Kutę. Dlaczego odszedł z Czerwonych Gitar?

„Bycie samotną/samodzielną mamą (tylko my same wiemy jak naprawdę się czujemy) to dwa razy więcej pracy, dwa razy większy stres i dwa razy więcej łez. Ale to też dwa razy więcej miłości i dwa razy więcej uścisków. Jakiś czas temu na stałe do naszej dwójki dołączył Rollo więc mamy włochatego towarzysza naszej codzienności. Już połowa marca… Czas szybko leci” — napisała na swoim Instagramie, tuż pod rodzinnym zdjęciem. 

W komentarzach posypały się słowa wsparcia dla samotnej mamy.  

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.