Stephanie Adams
Fot. Twitter/Stephanie Adams
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Była modelka Playboya wyskoczyła z dzieckiem przez okno!

Kobieta pokłóciła się z byłym mężem...

Monika Katarzyna Krupska 22 maja 2018 09:00
Stephanie Adams
Fot. Twitter/Stephanie Adams

O tej tragedii mówią wszystkie media na świecie! Była modelka Playboya, Stephanie Adams wynajęła pokój na 25. piętrze hotelu Gotham, na Manhattanie w Nowym Jorku. Kolejnego dnia po zameldowaniu się, 46-latka targnęła się na swoje życie. Adams wyskoczyła z okna, trzymając na rękach swojego 7-letniego syna. Matka z chłopcem ponieśli śmierć na miejscu. Ich ciała znaleziono na balkonie drugiego piętra hotelu. 

Co skłoniło modelkę do popełnienia samobójstwa?

Według New York Daily News, kobieta od wielu miesięcy walczyła z byłym mężem o prawo do opieki nad chłopcem. Dzień przed tragedią odbyła się rozprawa, na której Stephanie próbowała uzyskać zgodę na wspólne wakacje z dzieckiem w Hiszpanii. Modelce zależało na tym kraju, ponieważ tam mieszka jej obceny partner. Niestety były mąż nie zgodził się na wyjazd Vincenta z USA. Podczas rozprawy Stephanie również musiała zwrócić paszport syna. 

„Chcę tylko zabrać na kilka dni mojego syna jak najdalej od tego koszmaru, ale mi nie pozwalają”, mówiła New York Post dwa dni przed wydarzeniem. 

„To straszne. Kochała to dziecko. Ten chłopak był całym jej życiem. Nie pozwoliła mu nawet iść do szkoły, tylko sama uczyła go w domu”, wyznał przyjaciel Adams.   

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…