Britney Spears i Sam Asghari, 12.04.2018
Fot. J. Merritt/Getty Images for GLAAD
O TYM SIĘ MÓWI

Britney Spears pokazała zdjęcia ze ślubu: „Zrobiliśmy to! Wciąż jestem w szoku!”

Artystka zdradziła kulisy uroczystości

Olga Figaszewska 11 czerwca 2022 17:05
Britney Spears i Sam Asghari, 12.04.2018
Fot. J. Merritt/Getty Images for GLAAD

Kilka dni temu Britney Spears i jej ukochany Sam Asghari przyrzekali sobie miłość. Ślub pary wywołał ogromne poruszenie! Fani długo wyczekiwali tego wydarzenia. Uroczystość odbyła się w Los Angeles i nie zabrakło na niej największych gwiazd! Niedawno wokalistka podzieliła się z fanami nagraniem i zdjęciami ze swojego wymarzonego dnia. Nie ukrywa, że emocje jeszcze nie opadły.

Ślub Britney Spears i Sama Asghari

Britney Spears i Sam Asghari tworzą zgrany duet. Ukochany wspierał artystkę w najtrudniejszych momentach.  Do pełni szczęścia brakowało im tylko jednego. Kilka miesięcy temu zakochani poinformowali fanów i media o zaręczynach. Nie mogli się doczekać, kiedy spełnią marzenie. Teraz Britney Spears i Sam Asghari są już po ślubie i w końcu dzielą się z obserwatorami swoją radością!

Ceremonia odbyła się 9 czerwca, a w tym wyjątkowym dniu towarzyszyło im 60 gości. Na przyjęciu pojawiły się największe gwiazdy m.in.: Selena Gomez, Madonna, Paris Hilton, Drew Barrymore czy Donatella Versace.

Jak podały zagraniczne media, ślub miał miejsce w posiadłości Britney Spears. Para jechała do ślubu karocą. Wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Podobno panna młoda zachwycała aż w czterech kreacjach. W końcu artystka podzieliła się z obserwatorami filmem i zdjęciami z uroczystości. Do ślubu para jechała karocą, a na nagraniu widać w całej okazałości suknię ślubną wokalistki. Britney nie ukrywa, że wciąż towarzyszą jej emocje z tego wspaniałego dnia.

Zobacz też: Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Uroczystość próbował przerwać były mąż wokalistki

O swoim odczuciach opowiedziała w nowym poście.  „Wow! Zrobiliśmy to! Wzięliśmy ślub! To był wspaniały dzień! Rano złapała mnie trema, ale o drugiej po południu nareszcie to do mnie dotarło... Wychodzę za mąż! Miałam atak paniki i musiałam szybko wziąć się w garść... Ekipa, która dekorowała nasz dom, poradziła sobie wyśmienicie. Ceremonia była jak za snu, a impreza była jeszcze lepsza”, napisała na Instagramie.

Artystka była poruszona ślubem. Podziękowała wszystkim za życzenia, a gościom za obecność. „Wciąż jestem w szoku! Zjawiły się Drew Barrymore, mój ideał oraz Selena Gomez, która jest jeszcze piękniejsza w rzeczywistości! Znów pocałowałam Madonnę i tańczyłam z Paris Hilton... Dziękuję Donatelli za najpiękniejszą suknię, czułam się wyjątkowo”, dodała.

Zobaczcie, jak wyglądał ślub gwiazdy!   

Czytaj też: Niezwykła suknia ślubna Britney Speras!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.