Britney Spears i Sam Asghari, 12.04.2018
Fot. J. Merritt/Getty Images for GLAAD
O TYM SIĘ MÓWI

Britney Spears pokazała zdjęcia ze ślubu: „Zrobiliśmy to! Wciąż jestem w szoku!”

Artystka zdradziła kulisy uroczystości

Olga Figaszewska 11 czerwca 2022 17:05
Britney Spears i Sam Asghari, 12.04.2018
Fot. J. Merritt/Getty Images for GLAAD

Kilka dni temu Britney Spears i jej ukochany Sam Asghari przyrzekali sobie miłość. Ślub pary wywołał ogromne poruszenie! Fani długo wyczekiwali tego wydarzenia. Uroczystość odbyła się w Los Angeles i nie zabrakło na niej największych gwiazd! Niedawno wokalistka podzieliła się z fanami nagraniem i zdjęciami ze swojego wymarzonego dnia. Nie ukrywa, że emocje jeszcze nie opadły.

Ślub Britney Spears i Sama Asghari

Britney Spears i Sam Asghari tworzą zgrany duet. Ukochany wspierał artystkę w najtrudniejszych momentach.  Do pełni szczęścia brakowało im tylko jednego. Kilka miesięcy temu zakochani poinformowali fanów i media o zaręczynach. Nie mogli się doczekać, kiedy spełnią marzenie. Teraz Britney Spears i Sam Asghari są już po ślubie i w końcu dzielą się z obserwatorami swoją radością!

Ceremonia odbyła się 9 czerwca, a w tym wyjątkowym dniu towarzyszyło im 60 gości. Na przyjęciu pojawiły się największe gwiazdy m.in.: Selena Gomez, Madonna, Paris Hilton, Drew Barrymore czy Donatella Versace.

Jak podały zagraniczne media, ślub miał miejsce w posiadłości Britney Spears. Para jechała do ślubu karocą. Wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Podobno panna młoda zachwycała aż w czterech kreacjach. W końcu artystka podzieliła się z obserwatorami filmem i zdjęciami z uroczystości. Do ślubu para jechała karocą, a na nagraniu widać w całej okazałości suknię ślubną wokalistki. Britney nie ukrywa, że wciąż towarzyszą jej emocje z tego wspaniałego dnia.

Zobacz też: Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Uroczystość próbował przerwać były mąż wokalistki

O swoim odczuciach opowiedziała w nowym poście.  „Wow! Zrobiliśmy to! Wzięliśmy ślub! To był wspaniały dzień! Rano złapała mnie trema, ale o drugiej po południu nareszcie to do mnie dotarło... Wychodzę za mąż! Miałam atak paniki i musiałam szybko wziąć się w garść... Ekipa, która dekorowała nasz dom, poradziła sobie wyśmienicie. Ceremonia była jak za snu, a impreza była jeszcze lepsza”, napisała na Instagramie.

Artystka była poruszona ślubem. Podziękowała wszystkim za życzenia, a gościom za obecność. „Wciąż jestem w szoku! Zjawiły się Drew Barrymore, mój ideał oraz Selena Gomez, która jest jeszcze piękniejsza w rzeczywistości! Znów pocałowałam Madonnę i tańczyłam z Paris Hilton... Dziękuję Donatelli za najpiękniejszą suknię, czułam się wyjątkowo”, dodała.

Zobaczcie, jak wyglądał ślub gwiazdy!   

Czytaj też: Niezwykła suknia ślubna Britney Speras!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.