WIDEO VIVY!

Brat Rafała Zawieruchy bierze udział w Masterchefie! Aktor nawet o tym nie wiedział!

Co jeszcze gwiazdor zdradził przed naszą kamerą?

Rafał Kowalski 9 września 2019 11:54

Ósma edycja Masterchefa w TVN dopiero się rozpoczęła, a już jest o niej bardzo głośno. Wszystko za sprawą jednego z uczestników. Mowa o Grzegorzu Zawierusze, bracie Rafała Zawieruchy, który został zaproszony do programu. Wczoraj został wyemitowany odcinek, w którym 36-latek po raz pierwszy zachwycił jurorów. Co o udziale brata w kulinarnym show powiedział nam podczas konferencji TVN powiedział nam aktor?

Rafał Zawierucha o bracie Grzegorzu w Masterchefie

Okazuje się, że artysta ma tyle zajęć, że nawet nie miał pojęcia, że jego brat poszedł na casting do Masterchefa i został przyjęty! „Nie wiem, jakie brat ma wrażenia po programie, bo nawet nie wiedziałem, że bierze w nim udział. Pierwszy raz usłyszałem, że Grzesiek jest na castingu miesiąc temu podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN. Wtedy się mega ucieszyłem. Ja tylko mogę powiedzieć, że on świetnie gotuje, uwielbia to robić. Trzymam za niego mocno kciuki i mam nadzieję, że uda mu się dojść jak najdalej”, powiedział VIVIE.pl Rafał Zawierucha.

Grzesiek Zawierucha w Masterchefie – jak wypadł?

Życzenia zajścia jak najdalej mają dużą szansę zamienić się w rzeczywistość, ponieważ pierwsze danie zaprezentowane jurorom przez Grześka Zawieruchę bardzo posmakowało. Byty to smażone na maśle przegrzebki podane na puree z dyni i pesto bazylikowo-cytrusowym.

Przy okazji degustacji, Grzegorz Zawierucha opowiedział też trochę o sobie. „Zajmuję się budowlanką. Mam firmę remontową. Prywatnie mam wspaniałą rodzinę. Prawdziwego rodzeństwa mam trójkę – dwie siostry i młodszego brata. Ale ogólnie ile mam rodzeństwa? Musiałbym to zacząć liczyć. Ich jest około 20. Moi rodzice są tak wspaniali, że od 20 lat prowadzą rodzinny dom dziecka. Spotykamy się bardzo często, nie tylko na święta dwa razy do roku. Wtedy ja przejmuję kuchnię i gotuję dla wszystkich”, powiedział pochodzący z Warszawy 36-letni przedsiębiorca.

Jesteście ciekawi, czy brat Rafała Zawieruchy wygra program? Oglądajcie w niedziele kolejne odcinki! Trzymamy kciuki. 

Grzegorz Zawierucha, Masterchef
Fot. Screen z player.pl

Rafał Zawierucha, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Michał Kar

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.