Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Borys Szyc wziął ślub. Aktor opublikował zdjęcia z romantycznej ceremonii!

Para powiedziała sobie tak na hiszpańskiej wyspie

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2019 21:05
Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Justyna Nagłowska i Borys Szyc już po ślubie. W Nowy Rok para podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością - zaręczyli się! Wszyscy spekulowali, kiedy staną na ślubnym kobiercu. Ukochana aktorka podsycała zainteresowanie ich osobą, dzieląc się z internautami relacją z przymiarek sukien ślubnych. Wygląda na to, że para jeszcze w tym samym roku zdecydowała się na ślub! Poznajcie szczegóły. 

Ślub Borysa Szyca

Borys Szyc dobrą nowiną podzielił się z fanami za pośrednictwem social mediów. „Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego”, napisał na Instagramie.

Fani nie mogli się już doczekać, na kiedy para zaplanuje jednej z najważniejszych dni swojego życia. Ukochana Borysa Szyca już w lutym zamieściła w mediach społecznościowych sugestywne zdjęcia. Odwiedziła atelier Warsaw Poet, a na Instagramie podzieliła się z obserwatorami kilkoma kadrami z przymiarek sukni ślubnych. 

Przypomnijmy, że para zaręczyła się 1 stycznia 2019 roku. „Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się”, napisała wówczas na Instagramie Justyna Nagłowska

Para powiedziała sobie właśnie sakramentalne tak. Borys Szyc i Justyna Nagłowska przysięgali sobie miłość na hiszpańskiej wyspie Es Vedra. Przypomnijmy, że poznali się na planie Teatru Telewizji, gdy on miał 23 lata, ona zaś 21. Justyna Nagłowska była wówczas asystentką Krystyny Jandy, zaś Borys grał w spektaklu jej syna. Jak przyznaje aktor, wszystko między nimi potoczyło się bardzo szybko i przekształciło w związek, ale z racji tego, że aktor był mocno skupiony na sobie, spaliło na panewce. „Chociaż muszę przyznać, że to ona mnie zostawiła”, deklarował Borys Szyc w magazynie Pani w wywiadzie Magdaleny Kuszewskiej.

Jak wyznał do tego, żeby odezwać się do Justyny Nagłowskiej po latach, skłoniło go... zdjęcie, które ona opublikowała w mediach społecznościowych. Dziś mieszkają razem w domu aktora na Saskiej Kępie razem z dwiema córkami Justyny z poprzedniego związku i z jego córką Sonią. Partnerka gwiazdora zaczęła dzięki niemu nosić na co dzień sukienki, on nieustannie powtarza jej, że w nią wierzy. Justyna podkreśla, że kocha go takim, jaki jest i nie chce go zmieniać. Pytani o to, czy czy planują ślub odpowiadali dwa lata temu: „Media „pożeniły” nas już kilka razy. Nie chcemy się spieszyć, choć planujemy wspólną przyszłość i rozmawiamy często o tym, gdzie będziemy mieszkać na stare lata”, deklarowała dziewczyna Borysa Szyca. Wygląda na to, że ten czas nadszedł. Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.