Blac Chyna
Fot. Instagram @blacchyna
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Blac Chyna jest w ciąży z 18-letnim kochankiem? Zachodnie media nie mają wątpliwości!

Jest od niego starsza 11 lat...

VIVA! 2 maja 2018 17:05
Blac Chyna
Fot. Instagram @blacchyna

Blac Chyna stała się rozpoznawalna dzięki relacjom z rodziną Kardashianów. Była striptizerka była w związku z Robem Kardashianem, bratem słynnych sióstr. W 2016 roku urodziła im się córeczka, Dream Reene. Nie sposób zliczyć ile razy się rozstawali i wracali do siebie. Ostatecznie para rozstała się w atmosferze skandalu. Para zerwała zaręczyny, a kobieta rozpoczęła walkę o zakaz zbliżania się ojca do małej Dream.

Blac Chyna w trzeciej ciąży?

29-latka jest także mamą synka o imieniu King Cairo. Jego ojcem jest z kolei raper Tyga, czyli były chłopak Kylie Kardashian. Nic dziwnego, że rodzina Kardashianów nie utrzymuje z nią kontaktów i nie chce już być z nią kojarzona. Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście skandalistka układa sobie teraz życie z dala od nich.

Jeszcze niedawno pisano, że Blac Chyna jest uzależniona od alkoholu i narkotyków, a także ma problemy z napadami agresji. Kilka miesięcy temu na spacerze w parku pobiła wózkiem swojej córki mężczyznę, który podszedł zbyt blisko niej. Wybuchowy charakter nie przeszkadza jednak obecnemu partnerowi celebrytki. Choć raper YBN Almighty Jay spotyka się nią od marca, a media spekulują, że już się jej oświadczył, a także, że para… spodziewa się dziecka! Blac Chyna jest o 11 starsza od ukochanego. Raper zdradził niedawno, że poznał ją przez chrześcijańską aplikację randkową. Portal Hollywood podaje, że celebrytka już teraz jest w trzecim miesiącu ciąży i ukrywa rosnący brzuszek. 

Blac Chyna z kochankiem
Fot. Instagram @blacchyna

Blac Chyna
Fot. Instagram @blacchyna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…