Blac Chyna
Fot. Instagram @blacchyna
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Blac Chyna jest w ciąży z 18-letnim kochankiem? Zachodnie media nie mają wątpliwości!

Jest od niego starsza 11 lat...

VIVA! 2 maja 2018 17:05
Blac Chyna
Fot. Instagram @blacchyna

Blac Chyna stała się rozpoznawalna dzięki relacjom z rodziną Kardashianów. Była striptizerka była w związku z Robem Kardashianem, bratem słynnych sióstr. W 2016 roku urodziła im się córeczka, Dream Reene. Nie sposób zliczyć ile razy się rozstawali i wracali do siebie. Ostatecznie para rozstała się w atmosferze skandalu. Para zerwała zaręczyny, a kobieta rozpoczęła walkę o zakaz zbliżania się ojca do małej Dream.

Blac Chyna w trzeciej ciąży?

29-latka jest także mamą synka o imieniu King Cairo. Jego ojcem jest z kolei raper Tyga, czyli były chłopak Kylie Kardashian. Nic dziwnego, że rodzina Kardashianów nie utrzymuje z nią kontaktów i nie chce już być z nią kojarzona. Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście skandalistka układa sobie teraz życie z dala od nich.

Jeszcze niedawno pisano, że Blac Chyna jest uzależniona od alkoholu i narkotyków, a także ma problemy z napadami agresji. Kilka miesięcy temu na spacerze w parku pobiła wózkiem swojej córki mężczyznę, który podszedł zbyt blisko niej. Wybuchowy charakter nie przeszkadza jednak obecnemu partnerowi celebrytki. Choć raper YBN Almighty Jay spotyka się nią od marca, a media spekulują, że już się jej oświadczył, a także, że para… spodziewa się dziecka! Blac Chyna jest o 11 starsza od ukochanego. Raper zdradził niedawno, że poznał ją przez chrześcijańską aplikację randkową. Portal Hollywood podaje, że celebrytka już teraz jest w trzecim miesiącu ciąży i ukrywa rosnący brzuszek. 

Blac Chyna z kochankiem
Fot. Instagram @blacchyna

Blac Chyna
Fot. Instagram @blacchyna

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.