Cristiano Ronaldo, Biografa, Armani
Fot. Splash News/ East News
O TYM SIĘ MÓWI

Już wiadomo, że lubi ostry seks. Bulwersujące fragmenty biografii Cristiano Ronaldo

Premiera książki „Cristiano Ronaldo. Biografia”. O dziewczynach, seksie i sporcie.

Konrad Szczęsny 25 listopada 2016 17:45
Cristiano Ronaldo, Biografa, Armani
Fot. Splash News/ East News

Cristiano Ronaldo gejem? Te spekulacje od trzech dni rozgrzewają Internet do czerwoności. Wszystko za sprawą rzekomej kłótni piłkarza podczas sobotniego meczu z zawodnikiem przeciwnej drużyny. 23 listopada na rynku ukazała się jego biografia, która obnaża wstydliwe sekrety napastnika Realu Madryt.

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

Polecamy też: Nie wiadomo, kim jest jego matka. A co wiemy o sześcioletnim synu Cristiano Ronaldo?

Polecamy też: Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem! Piłkarz pochwalił się zdjęciem dzieci

Biografia Cristiano Ronaldo

Choć był wiązany z wieloma kobietami, w tym z Paris Hilton i Iriną Shayk, nie ustają plotki dotyczące jego orientacji seksualnej. Faktem jest, że z jednej strony uwielbia on sypiać z modelkami o ponętnych kształtach, z drugiej zaś nie stroni od towarzystwa młodych, wysportowanych i dobrze zbudowanych mężczyzn. Jakie sekrety skrywa biografia Cristiano Ronaldo, która niedawno ukazała się na rynku? Autor, komentator sportowy Guillem Balagué zdradza w niej m.in. kulisy rozstania napastnika Realu Madryt z celebrytką Paris Hilton.

 

Paris Hilton i Cristiano poznali się w 2009 roku w Los Angeles krótko po tym, jak Portugalczyk podpisał kontrakt z Realem Madryt. Widziano ich razem przy różnych publicznych okazjach. Mnóstwo zdjęć potwierdza tę znajomość, bo za Paris Hilton nieustannie chodzi przynajmniej jeden fotograf. Zaczęły się oczywiście spekulacje na temat związku tych dwojga. Kiedy fotografie ujrzały światło dzienne, Cristiano zadzwonił do Florentino Péreza i powiedział mu: „Panie prezydencie, nie należę do amatorów clubbingu”. Paris Hilton twierdzi, że znajomość zakończyła się dramatycznie i że zerwała z piłkarzem, bo to „laluś”, ja jednak nie uznawałbym jej za najbardziej obiektywne źródło informacji.

Wiemy, że Cristiano pragnie wszystkiego, co najlepsze. Dotyczy to również dziewczyn. Przykładem niech będzie tu Irina Shayk, jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek, odkąd skończyła 16 lat. Poznali się w maju 2010 roku na sesji zdjęciowej dla Armaniego, a potem spędzili razem wakacje na jachcie Cristiano na Korsyce. Gdy byli razem, odnosiło się wrażenie, że Ronaldo wyzbył się głęboko zakorzenionego w nim lęku przed tym, że zostanie wykorzystany”.

 

Polecamy też: Wychowuje jego dzieci, pilnie strzeże rodzinnych tajemnic. Co wiemy o Dolores dos Santos, matce Cristiano Ronaldo?

 

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

 

Polecamy też: Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!

Kobiety Cristiano Ronaldo

Jego podejście do kobiety jest specyficzne. Autor biografii wydaje się twierdzić, że to dla Cristiano Ronaldo swoiste trofea i uwielbia zdobywać kolejne do swojej „kolekcji”.

 

Wiemy również, że Ronaldo jest koneserem kobiecego piękna. Sergio Fernández, dziennikarz „Marki”, wspomina: „To normalny gość. Pewnego dnia siedzimy sobie i pijemy kawę z Ricardo Carvalho, gdy nagle obok przechodzi piękna kobieta. Wtedy Ronaldo nas szturcha i mówi: »Patrzcie na nią« i tak dalej. Carvalho się nie obejrzał, co Cristiano skomentował krótko: »On jest taki sam jak Kaká«”. Obaj ci piłkarze słyną z religijności.

Wiemy też, że gdy jakaś kobieta choć raz go zawiedzie, na zawsze pozbywa się jej ze swojego życia. Odnoszę wrażenie (choć to tylko moja teoria, konsultowana z kilkoma psychologami), że wynika to być może z intensywnej aktywności seksualnej, gdy tak naprawdę piłkarzowi zależy na prawdziwym uczuciu.

Trzeba jednak podkreślić, że – przynajmniej w oczach kobiet – Ronaldo zasługuje na większe uznanie jako symbol dążenia do doskonałości niż jako symbol seksu. Kilka miesięcy temu odbyłem fascynującą rozmowę z żoną legendarnego argentyńskiego piłkarza, która od lat nie może rozgryźć fenomenu Cristiano. „Wiele kobiet wyczuwa, że jest z nim coś nie tak – powiedziała. – Wiele moich znajomych mówi to samo, wskazując na jego wypielęgnowane brwi, doskonałe zęby, stroje.

Kreowany przez niego wizerunek jest zbyt metroseksualny albo, ujmując rzecz inaczej, niezbyt męski, choć żona tamtego byłego piłkarza twierdzi, że przy bliższym poznaniu mógłby wypaść lepiej pod tym względem. Robi wrażenie mężczyzny zakochanego wyłącznie w samym sobie, a przynajmniej takiego, który kocha siebie bardziej niż innych. W oczach wielu kobiet zmniejsza to jego atrakcyjność.

U innych kobiet – gdy widzą, że Cristiano płacze, że nie wstydzi się kobiecych aspektów swojej osobowości – odzywa się instynkt macierzyński, czyli dokładne przeciwieństwo erotycznej żądzy.

Moja rozmówczyni podsumowała temat stwierdzeniem, że na płaszczyźnie seksualnej na wiele kobiet Ronaldo działa tak, jak doskonały posąg Michała Anioła. Być może to jedno ze źródeł plotek o homoseksualizmie Cristiano, powtarzanych regularnie w Hiszpanii i w Portugalii. Z pewnością w tego typu uwagach niebagatelną rolę odgrywa zawiść”. - pisze Guillem Balagué.

Przeczytaj też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

Matka i syn Cristiano Ronaldo

Wydaje się, że dla Cristiano Ronaldo wciąż najważniejsza pozostaje rodzina. Matce przedstawiał ponoć każdą kandydatkę na żonę, zaś syn ma być spełnieniem jego marzeń o byciu podziwianym i naśladowanym. Jednak to znów matka odgrywa w procesie wychowania Cristiano Juniora najważniejszą rolę.

„Ronaldo, którego wielu uważa za aroganckiego i narcystycznego typa, w czerwcu 2010 roku doczekał się syna. Cóż, jego zachowanie nie jest sprzeczne z ojcostwem, ale rzeczywiście trudno było sobie wyobrazić, aby Cristiano miał się kimś zajmować i opiekować. Ostatecznie okazało się, że ojcostwo go zmieniło, ale tak już jest z większością mężczyzn.

Ronaldo od dawna wyobrażał sobie, że będzie miał syna, który zostanie jego przyjacielem i towarzyszem, będzie oglądał występy ojca na boisku – najlepiej ciągle jeszcze w szczytowym okresie kariery – a najlepiej, gdyby sam chciał zostać kiedyś piłkarzem. Gdy podzielił się tym marzeniem ze swoimi bliskimi, zaczął z nimi często na ten temat rozmawiać. Dokładnie wiedział, kto zajmowałby się jego dzieckiem – jego matka, Dolores. W ten sposób jego syn zostałby również jego bratem, a matka i babcia w jednym opiekowałaby się nimi oboma.

W autoryzowanej biografii Dolores pojawia się stwierdzenie, że pierworodnego syna Cristiano urodziła pewna dyskretna Amerykanka. To Dolores poleciała po dziecko na Florydę tuż przed jego narodzinami, które wypadły 17 czerwca 2010 roku. Dziecko ważyło 4,3 kilograma. Ronaldo przebywał akurat na mundialu w RPA. Kilka dni później, zarejestrowawszy dziecko w portugalskim konsulacie na terenie Stanów Zjednoczonych, Dolores wróciła z nim do Madrytu.

Mniej więcej w tym samym czasie urodził się Dinis, syn Katii i Zé. Rodzina Aveiro nie chce mówić o historii narodzin chłopca. Najczęściej mówi się o tym, że Cristiano zaliczył jednonocną przygodę z tajemniczą kobietą, a ta zaszła w ciążę. Oboje podpisali później umowę, w której w zamian za zachowanie jej personaliów w tajemnicy ona zrzekła się na rzecz piłkarza całości praw rodzicielskich, rzekomo inkasując również 11 milionów euro.

Cristiano Jr niejednokrotnie pytał już, kim jest jego matka. Ronaldo ma na to gotową odpowiedź: „To nieistotne. Twoja mama podróżuje po świecie. Najważniejsze jest to, że tata cię kocha”.

Pewnego razu Katia powiedziała chłopcu, że jego matka nie żyje. Cristiano poprosił, by nigdy więcej tego nie robiła. Tak czy owak, ta kobieta jest kompletnie nieobecna w świecie piłkarza, więc równie dobrze mogłaby nie żyć.

Cristiano jest ojcem o niezwykle matczynym charakterze. Zawsze zwraca uwagę na syna, nieustannie się z nim bawi, trenuje z nim w domu. Dużo czasu z chłopcem spędza również Dolores, zarówno w Portugalii, jak i w jej domu w Madrycie, tuż obok posiadłości Cristiano. Pewnego razu zapytano małego Cristiano, kim jest jego tata. Odparł z emfazą: „Jest najlepszy na świecie”.

Fragmenty pochodzą z książki Guillema Balagué „Cristiano Ronaldo. Biografia”. Premiera odbyła się 23 listopada nakładem Wydawnictwa SQN.

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo drżał, by ta książka nie powstała. Czy nowa biografia potwierdzi plotki o jego homoseksualizmie?

 

Polecamy też: Gortat, Lewandowski, Radwańska. Polscy sportowcy zarabiają miliony. Kto najwięcej?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.