Ben Affleck, Laurene Powell Jobs
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Amerykańskie media: Ben Affleck ma romans z Laurene Powell Jobs?

Aktor zaangażował się w nowy związek?

Ksenia Krasko 4 października 2019 13:58
Ben Affleck, Laurene Powell Jobs
Fot. EAST NEWS

Ben Affleck postanowił zawalczyć o normalne życie. Aktor przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, ale teraz zaczął spędzać więcej czasu z trójką swoich dzieci, i wrócił na plany filmowe. Zachodnie media donoszą, że prawdopodobnie zamierza też na nowo ułożyć życie osobiste.

Ben Affleck i Laurene Powell Jobs na randce

Według magazynu People, 47-letni aktor odwiedził ostatnio ekskluzywną włoską restaurację Giorgio Baldi. Na kolacji towarzyszyła mu Lauren Powell Jobs, wdowa po zmarłym Stevie Jobsie. Para była razem aż do jego śmierci w 2011 roku. Źródło magazynu poinformowało, że Affleck i Powell Jobs „są przyjaciółmi od dawna”.

Laurene Powell Jobs jest założycielką organizacji Emerson Collective, zajmującą się zmianami społecznymi, która koncentruje się na edukacji, reformie imigracyjnej, środowisku, mediach i dziennikarstwie oraz zdrowiu. Nie jest tajemnicą, że Ben Affleck od dziesięciu lat współpracuje z Lauren Powell Jobs w innej organizacji non-profit, czyli Eastern Congo Initiative. W 2011 roku pojawili się razem na Global Philanthropy Forum.

Aktor, który niedawno świętował rok trzeźwości, jest na dobrej drodze do porzucenia nałogów. Magazyn People donosi, że „jest w doskonałym stanie, zarówno pod względem zdrowia, jak i życia. Otwarcie przyznaje, że jest to dla niego trudne i codziennie pracuje nad swoją trzeźwością. Myśli o alkoholizmie jako o chorobie, a uważa, że nie należy wstydzić się choroby”.

Spędza również dużo czasu z dziećmi ze związku z Jennifer Garner, czyli trzynastoletnią Violet, dziesięcioletnią Seraphiną, i siedmioletnim Samuelem. Co ciekawe, to właśnie była żona przekonała go do leczenia. „Bardzo poważnie podchodzą do tego, jakimi są rodzicami”, ujawnił znajomy pary, która rozwiodła się pod koniec ubiegłego roku.

Jeśli chodzi o karierę filmową, Ben Affleck wraca na duże ekrany. Pojawi się w kolejnej odsłonie filmu Jay i Cichy Bob Kevina Smitha, a także w dramacie The Way Back, który ma mieć premierę w marcu 2020 roku. Ponownie spotkał się też ze swoim wieloletnim przyjacielem Mattem Damonem na planie dramatu Ridleya Scotta The Last Duel. 

Ben Affleck
Fot. EAST NEWS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Washington Post Design (@washingtonpostdesign)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…