Beata Tadla, VIVA!
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

To przełom w życiu Beaty Tadli!

Dziennikarka zamieszka ze swoim ukochanym?

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2019 19:51
Beata Tadla, VIVA!
Fot. Olga Majrowska

Beata Tadla odnalazła szczęście i buduje swoje życie na nowo. Dziennikarka jest szczęśliwie zakochana i wszystko wskazuje na to, że jej związek z ukochanym wkroczył na nowy etap. Jak donoszą media para zamieszkała już razem.

Beata Tadla zaczyna nowy rozdział

Z informacji podanych przez dziennik Fakt wynika, że Beata Tadla i jej partner, Rafał poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Do niedawna ukochany dziennikarki był w ciągłych rozjazdach ze względu na swoją pracę. Większość czasu spędzał na Dolnym Śląsku.

„Gdy już się widzieli, zazwyczaj wyjeżdżali gdzieś w Polskę na weekend. Rafał miał u Beaty tylko szczoteczkę do zębów, przybory toaletowe i niewiele więcej”, mówi informator tabloidu.

Okazuje się, że para nie chce być już tak daleko od siebie. Po rozmowie doszli do wniosku, że są gotowi zamieszkać razem.

„Oświadczył Beacie, że jest gotowy na przeprowadzkę do stolicy. Od razu zaprosiła go do swojego domu. Teraz mieszkają razem”, mówi w rozmowie z Faktem znajomy pary.

O tym, że gwiazda znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny zaczęło być głośno w lipcu ubiegłego roku. Beata Tadla zamieściła pierwsze wspólne zdjęcie z partnerem na początku października. Ukochany dziennikarki to 40-letni biznesmen. Gwiazda zaznaczyła, że nie będzie opisywać swoich prywatnych historii w mediach i nie wypowiada się na temat swojego nowego związku.

  „Wyciągam wnioski z przeszłości, nie zamierzam już dzielić się prywatnością, bo to nie wyszło mi na dobre. Czasem człowiek chce opowiedzieć o szczęściu, bo wydaje mu się, że powinien rozsiać te chwile po całym świecie. Ale potem podchwytują to portale plotkarskie, wkładają w wygodne dla nich konteksty, opatrują sugestywnymi tytułami i masz babo placek”, mówiła w rozmowie dla Viva.pl Krystynie Pytlakowskiej.

A my życzymy zakochanym wszystkiego najpiękniejszego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie jestem w stanie odpisać każdemu z osobna, bo fala ciepłych życzeń była dziś falą tsunami! Wszystkim dziękuję za pamięć i życzliwość. Życzycie mi głównie szczęścia👍 staram się odszukiwać je w drobnych gestach, dobrych słowach, spojrzeniach. U ludzi... A mam wokół siebie wspaniałych, najlepszych! Wiedzcie więc, Kochani, że Wasze życzenia właśnie się spełniają 😘❤️ a wiek? To tylko stan umysłu 😜 Dziękuję raz jeszcze ❤️ @6finest9 fot. @karol_kacper #love #birthday #goodday #notold #lifeexperience #happy #couple #together #balticsea #gdynia #wishescometrue #foto #goodmood #oneofthosedays #us #me

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.