Baron
Fot. Instagram @alekbaron
O TYM SIĘ MÓWI

Babcia Barona trafiła do domu opieki w Skolimowie. Jest znaną aktorką

Wiadomość wyszła na jaw przez przypadek

Konrad Szczęsny 1 lipca 2022 10:04
Baron
Fot. Instagram @alekbaron

Media obiegła właśnie informacja, że babcia Aleksandra Milwiwa-Barona trafiła niedawno do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Pani Marlena jest mamą ojca jurora „The Voice of Poland” i aktorką. Wystąpiła w takich produkcjach, jak „Świat według Kiepskich” czy „Warto kochać”. Jaki jest stan jej zdrowia?

Bacia Barona, Marlena Milwiw, przebywa w Skolimowie

Placówka, o której mowa, jest szczególna. Schronienie i opiekę mogą odnaleźć w niej osoby ze świata szeroko rozumianej kultury. Na taki krok zdecydowali się m.in. aktorka Zofia Kucówna oraz od ubiegłego roku legendarny artysta Jerzy Połomski.

Jak podali dziennikarze „Super Expressu”, w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich mieszka również od niedawna 91-letnia Marlena Milwiw, babcia jurora „The Voice of Poland” i członka formacji Afromental.

„Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta, która grała w wielu serialach oraz teatrach”, ujawniła w rozmowie z nimi jedna z mieszkanek placówki.

Przygnębienie, smutek, rezygnacja? Nic bardziej mylnego! Podobno babcia Barona czuje się bardzo dobrze, świetnie odnalazła się w tym miejscu, urządziła już sobie pokój według własnego uznania i nawiązuje sporo nowych znajomości! Czuje się dobrze, jest w formie, zaś bliscy odwiedzają ją regularnie.

„Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk”, dodała mieszkanka Skolimowa.

Czytaj także: Sandra Kubicka o początku związku z Baronem. Tak się poznali

Marlena Milwiw, 30. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Wrocław, 28 marca 2009 rok
Fot. Engelbrecht/AKPA

Marlena Milwiw, 30. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Wrocław, 28 marca 2009 rok
Fot. Engelbrecht/AKPA

Marlena Milwiw, 30. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Wrocław, 28 marca 2009 rok

Artystyczna rodzina Barona. Nie tylko babcia Marlena

Mimo że w mediach szeroko komentowane są jego związki, on rzadko mówi o życiu prywatnym. Jest raczej introwertykiem i stroni od medialnego zgiełku. Mało kto wie zatem, że wychowany we Wrocławiu Aleksander Milwiw-Baron ma artystyczne korzenie. Jego ojciec Piotr jest saksofonistą jazzowym, zaś brat Adam gra w jazzowym zespole Pink Freud. 

Pani Marlena, czyli babcia ze strony ojca, to aktorka, która wystąpiła w kilku popularnych produkcjach, jak „Świat według Kiepskich”, serialu TVP „Warto kochać” czy w kultowej komedii „Och Karol”. Z kolei dziadek ze strony ojca – Adam Baron – był pisarzem, doktorem nauk medycznych i oficerem ze Lwowa.  

Czytaj także: Sandra Kubicka o ciąży i zaręczynach z Baronem. Modelka nigdy wcześniej nie mówiła o tym publicznie!

Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, 14.04.2022 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, 14.04.2022 rok

TAGI #Baron #rodzina

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.