Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News
z życia gwiazd

Sandra Kubicka o ciąży i zaręczynach z Baronem. Modelka nigdy wcześniej nie mówiła o tym publicznie!

„To jest taki pierwszy związek”, wyznała

Marcjanna Maryszewska 2 czerwca 2022 08:50
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron od ponad pół roku brylują na salonach jako para. Związek tej dwójki był zaskoczeniem dla wielu, choć już wcześniej spekulowano na temat domniemanej relacji między modelką a jurorem „The Voice of Poland”. Początkowo żadne z nich nie chciało potwierdzić plotek, lecz dziś nie kryją się ze swoimi uczuciami. Teraz Sandra Kubicka otworzyła się na temat ciąży i zaręczynach z ukochanym. Co sądzi o tym pomyśle? Po raz pierwszy powiedziała o tym publicznie!

Sandra Kubicka i Baron. Historia miłości

Sandra Kubicka przez lata robiła karierę modelingową w Stanach Zjednoczonych. Niedawno wróciła do kraju, gdzie wiedzie życie u boku ukochanego, Alka Barona. Para znała się wcześniej, ale dopiero po dłuższym czasie los pchnął ich ku sobie. Modelka podzieliła się pewnego dnia historią poznania Barona. Według niej nic nie dzieje się bez powodu!

„Na pewno przeszliśmy sobie przez myśl nie raz, ale nie patrzyliśmy na siebie w ten sposób, pod kątem związku i miłości. Nie byliśmy na siebie gotowi. Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami. Pamiętam, jak powiedziałam do Harry'ego coś o Alku, tak po prostu, że jest megaprzystojnym ciachem i wydaje się ciepłą osobą. Kilka dni później na niego wpadłam i już nie puściłam. Nic się nie dzieje bez przyczyny” - pisała na Instagramowej relacji w odpowiedzi na pytanie internauty.

Dziś nie kryją się ze swoim uczuciem i chętnie dodają wspólne zdjęcia. Lecz czy myślą również poważnie o wspólnej przyszłości? Sandra Kubicka po raz pierwszy opowiedziała o planach, zaręczynach oraz ciąży. Nigdy wcześniej nie mówiła o tym publicznie.

Czytaj także: Aleksandra Żebrowska: „Nie zawsze muszę mieć rację i znać odpowiedzi na wszystko, żeby być wartościową mamą

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, 10. urodziny Domu handlowego Vitkac, Warszawa, 25.11.2021 rok

Sandra Kubicka o dziecku i zaręczynach

Modelka otworzyła się przy okazji rozmowy z reporterką JastrząbPost. W przeszłości starała się o dziecko, gdy była zaręczona z Kaio Alvesem Goncalvesem. Niedawno w wywiadzie tłumaczyła, że zajście w ciążę utrudniała jej uciążliwa choroba.

„No i nie wyszło. Teraz nie staramy się o dziecko, bo jesteśmy skupieni na tym, co jest tu i teraz i chcemy wykorzystać ten czas, póki jesteśmy jeszcze chłopak i dziewczyna i rozwijamy swoje firmy. Ja bym naprawdę chciała wziąć ślub, zanim będą dzieci i mieć ten jeden dom, a nie znowu się przeprowadzać, więc myślę, że to nadejdzie, tylko jeszcze nie teraz” - mówiła.

Zapytana o to, czy chciałaby aby Baron się jej oświadczył, odpowiedziała twierdząco! Sandra Kubicka podkreśla jednak, że nie zamierza naciskać na partnera. Jej poprzedni związek pokazał, że nie warto spieszyć się z wejściem w kolejny etap relacji. Na razie zaręczyny pozostają w obrębie planów tej dwójki.

Wiadomo, że chciałabym, bo go bardzo kocham. Ale nie nalegam totalnie. To nie jest tak, jak było w poprzednich związkach. Mój poprzedni partner bardzo szybko mi się oświadczył i skończyliśmy jak skończyliśmy. To jest taki pierwszy związek, kiedy jesteśmy tak długo jako chłopak i dziewczyna, czyli tak jak powinno być. A nie, że wskakujemy w zaręczyny i zaraz mowa o ślubie. Jest fajnie i dojrzale. Może na zaręczyny będzie pierścionek z kamieni ZoZo design. Zuza też robi na zamówienie pierścionki z diamentów i brylantów.”

Parze życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź również: Czy Remigiusz Mróz udawał związek z Katarzyną Bondą? Miłość, a może chwyt marketingowy?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.