Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Najwyraźniej Archie Harrison ma rude włosy, zupełnie jak książę Harry!

Brytyjskie media nie mają wątpliwości!

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 10:56
Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Fanów księżny i księcia Sussex ucieszyła ekscytująca wiadomość prosto z królewskiego dworu! Kolor włosów Archiego jest głównym tematem plotek od jego narodzin. Wszystko wskazuje na to, że tajemnica została rozwiązana – synek Meghan Markle i księcia Harry'ego jest rudy, podobnie jak jego tata. Jakie to urocze!

Czy Archie ma rude włosy?

Baby Archie ma już trzy miesiące, i jak wszystkie małe dzieci, szybko się zmienia. Ekspert, zajmujący się życiem brytyjskiej rodziny królewskiej, podzielił się z prasą swoimi spostrzeżeniami na temat wyglądu synka księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Jak dowiadujemy się z magazynu People, mały książę Sussex odziedziczył charakterystyczny kolor włosów po swoim ojcu! „Jest szczęśliwym dzieckiem”, powiedziało źródło. „Ma piękne, pulchne małe nóżki i kępki rudawych włosów. Jest naprawdę uroczy”.

Nadal nie wiadomo, do kogo jest podobny najmłodszy członek rodziny królewskiej. Meghan Markle przyznała, że ​​wraz z mężem wciąż próbują to rozgryźć. Prawdopodobnie Archie wygląda jak mały Harry, ale z odrobiną cech Meghan. Czekamy na oficjalne zdjęcia! 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, książę Harry w młodości, książę Harry jako dziecko
Fot. Instagram @sussexroyal, Getty Images

Archie jest rudy, Meghan, Harry UWAGA MAŁE
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…