Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Najwyraźniej Archie Harrison ma rude włosy, zupełnie jak książę Harry!

Brytyjskie media nie mają wątpliwości!

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 10:56
Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Fanów księżny i księcia Sussex ucieszyła ekscytująca wiadomość prosto z królewskiego dworu! Kolor włosów Archiego jest głównym tematem plotek od jego narodzin. Wszystko wskazuje na to, że tajemnica została rozwiązana – synek Meghan Markle i księcia Harry'ego jest rudy, podobnie jak jego tata. Jakie to urocze!

Czy Archie ma rude włosy?

Baby Archie ma już trzy miesiące, i jak wszystkie małe dzieci, szybko się zmienia. Ekspert, zajmujący się życiem brytyjskiej rodziny królewskiej, podzielił się z prasą swoimi spostrzeżeniami na temat wyglądu synka księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Jak dowiadujemy się z magazynu People, mały książę Sussex odziedziczył charakterystyczny kolor włosów po swoim ojcu! „Jest szczęśliwym dzieckiem”, powiedziało źródło. „Ma piękne, pulchne małe nóżki i kępki rudawych włosów. Jest naprawdę uroczy”.

Nadal nie wiadomo, do kogo jest podobny najmłodszy członek rodziny królewskiej. Meghan Markle przyznała, że ​​wraz z mężem wciąż próbują to rozgryźć. Prawdopodobnie Archie wygląda jak mały Harry, ale z odrobiną cech Meghan. Czekamy na oficjalne zdjęcia! 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, książę Harry w młodości, książę Harry jako dziecko
Fot. Instagram @sussexroyal, Getty Images

Archie jest rudy, Meghan, Harry UWAGA MAŁE
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.