KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Najwyraźniej Archie Harrison ma rude włosy, zupełnie jak książę Harry!

Brytyjskie media nie mają wątpliwości!

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 10:56
Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Fanów księżny i księcia Sussex ucieszyła ekscytująca wiadomość prosto z królewskiego dworu! Kolor włosów Archiego jest głównym tematem plotek od jego narodzin. Wszystko wskazuje na to, że tajemnica została rozwiązana – synek Meghan Markle i księcia Harry'ego jest rudy, podobnie jak jego tata. Jakie to urocze!

Czy Archie ma rude włosy?

Baby Archie ma już trzy miesiące, i jak wszystkie małe dzieci, szybko się zmienia. Ekspert, zajmujący się życiem brytyjskiej rodziny królewskiej, podzielił się z prasą swoimi spostrzeżeniami na temat wyglądu synka księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Jak dowiadujemy się z magazynu People, mały książę Sussex odziedziczył charakterystyczny kolor włosów po swoim ojcu! „Jest szczęśliwym dzieckiem”, powiedziało źródło. „Ma piękne, pulchne małe nóżki i kępki rudawych włosów. Jest naprawdę uroczy”.

Nadal nie wiadomo, do kogo jest podobny najmłodszy członek rodziny królewskiej. Meghan Markle przyznała, że ​​wraz z mężem wciąż próbują to rozgryźć. Prawdopodobnie Archie wygląda jak mały Harry, ale z odrobiną cech Meghan. Czekamy na oficjalne zdjęcia! 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, książę Harry w młodości, książę Harry jako dziecko
Fot. Instagram @sussexroyal, Getty Images

Archie jest rudy, Meghan, Harry UWAGA MAŁE
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.