Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Wielkie rozstanie Antka Królikowskiego. A wydawali się parą idealną...

Informację potwierdziła sama zainteresowana

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2020 07:01
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Miał byś ślub, jest wielkie rozstanie. Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska definitywnie zakończyli związek. Dziewczyna potwierdziła tę informację za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. „Dziękuję za 1,5 roku”, napisała.

Antoni Królikowski rozstał się z dziewczyną. Powody

Jeszcze w grudniu media pisały, że aktor wziął ślub z piękną Kasią. Niestety, związek pary właśnie dobiegł końca. Partnerka Antoniego Królikowskiego, absolwentka prawa, nie była związana z show-biznesem. Spotykali się od półtora roku, po tym, jak 31-latek rozstał się z Julią Wieniawą.

O zakończeniu związku dziewczyna poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie (niestety, jest on prywatny). 

„Dziękuję za 1,5 roku ;) Nie jesteśmy już z Antek Królikowski razem”, zdradziła Kasia.

Związek Antoniego Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej

Co dokładnie się wydarzyło? Tego nie wiadomo. To smutna wiadomość dla fanów młodego aktora. Przez długi czas, na początku, ukrywali swój związek. Z czasem jednak Antoni Królikowski zaczął na swoim profilu na Instagramie zamieszczać czułe zdjęcia z nową partnerką. Ostatnie z nich znalazło się tam jednak w połowie kwietnia.

Wydawali się świetnie dobrani, mówiło się, że najbliżsi aktora zaakceptowali jego ukochaną i cieszyli się, że u jej boku znalazł szczęście.

Niestety, związek przeszedł już do historii...  

Joanna Jarmołowicz i Katarzyna Dąbrowska - dwie byłe dziewczyny Antka Królikowskiego - na jednym zdjęciu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U nas miło 🌺 #ogródkowo 🥦

Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz)

Ostatnie wspólne zdjęcie Antka Królikowskiego i Katarzyny Dąbrowskiej:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.