Antoni Królikowski
Fot. Instagram @antonikrolikowski
O TYM JEST GŁOŚNO

Antoni Królikowski na pierwszym wspólnym zdjęciu z Joanną Opozdą!

„Dwa tygodnie temu rozstałeś się z poprzednią”, piszą zniesmaczeni fani

Konrad Szczęsny 20 lipca 2020 11:03
Antoni Królikowski
Fot. Instagram @antonikrolikowski

Pod koniec czerwca tego roku wyszło na jaw, że Antoni Królikowski po 1,5 roku rozstał się z Katarzyną Dąbrowską. Szybko okazało się jednak, że aktor nie rozpaczał zbyt długo i... związał się już z inną kobietą! Jest nią aktorka Joanna Opozda. Para po raz pierwszy opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie i zostali ostro skrytykowani przez internautów. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda - już nie ukrywają tego związku

W zeszłym tygodniu Antoni Królikowski oficjalnie potwierdził, że spotyka się z o rok starszą koleżanką z branży.

„Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje”, powiedział w rozmowie z serwisem Plejada.

Do tej pory wspólne zdjęcia pary wykonywali paparazzi. Teraz sami zakochani postanowili rozprawić się z plotkami i dlatego opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych fotografię, na której pozują razem. To wynik nieprzychylnych komentarzy pod ich adresem. Internauci twierdzą, że tak szybkie zaangażowanie się Antoniego Królikowskiego w nowy związek i obnoszenie się z nim to bolesny cios dla byłej dziewczyny aktora, Katarzyny Dąbrowskiej.

„#hatersgonnahate <3”, podpisał je aktor.

Fani ostro o wspólnym zdjęciu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Pod fotografią pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy i życzeń dla pary.

„Trochę współczuję Twojej dziewczynie ,bo czekają ja Hejt i stalkowanie przez media, ludzie są straszni... Fajna z Was para, oby moje słowa się nie sprawdziły!”, „Nie ma co hejtować, trzeba się bawić”, „Oby Pan odnalazł prawdziwe szczęście przy Pani Asi ☺️❤️życzę dużo dużo miłości i szczęścia ❤️❤️❤️”, podkreślali.

Niestety, wiele z nich jest również bardzo krytycznych. Internauci wypominają Antoniemu Królikowskiemu m.in. niedawne rozstanie..

„Ktora to juz ta milosc? Ja już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami”, „2 tygodnie temu rozstałeś się z poprzednią xDD”, „Patrzę, że kobiety zmieniasz równie szybko jak bokserki”, „Szybko..słabe to ale szczęścia życzę a poprzedniczce dużo miłości tej prawdziwej”, „to nie hejt tylko zwyczajna moralność”, zauważają.

Zgadzasz się z nimi?  

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na pierwszym wspólnym zdjęciu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#hatersgonnahate 🤭❤️

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wybranką Antka Królikowskiego jest modelka i aktorka Joanna Opozda: 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.