antoni krolikowski i joanna opozda razem w gorach
Fot. Kurnikowski/AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Antoni Królikowski i Joanna Opozda przerwali milczenie. Para wydała oświadczenie

„Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój”

Olga Figaszewska 30 września 2021 13:10
antoni krolikowski i joanna opozda razem w gorach
Fot. Kurnikowski/AKPA

W ostatnich dniach media rozpisywały się na temat relacji w rodzinie Joanny Opozdy. W obliczu doniesień i szerzących się spekulacji, aktorka i jej mąż, Antoni Królikowski postanowili przerwać milczenie. W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie pary, w którym potwierdzili, że spodziewają się dziecka i proszą o uszanowanie ich prywatności. „Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój”, napisano.

Oświadczenie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Ostatnie tygodnie są dla nich bardzo trudne. Domysły, spekulacje… Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili zabrać głos, by w spokoju przeżywać najbliższe miesiące. Para wyznała, że spodziewa się dziecka. „W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos”, czytamy w oświadczeniu.

„Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji”, dodano.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. VIPHOTO/East News

Małżonkowie poprosili o uszanowanie ich prywatności, zwłaszcza w tym szczególnym momencie ich życia. „W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego”, napisali Antoni Królikowski i Joanna Opozda.

„Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku”, czytamy.

Na koniec małżonkowie podkreślili, że w tym momencie najważniejsza jest dla nich troska o zdrowie pociechy.

„Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój”, zakończono. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.