Anna Wendzikowska odchodzi z Dzień Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O tym jest głośno

Anna Wendzikowska ujawniła prawdę w sprawie odejścia z „Dzień Dobry TVN” po 15 latach

Dlaczego rozstała się z programem?

Marta Nawacka 5 sierpnia 2022 10:07
Anna Wendzikowska odchodzi z Dzień Dobry TVN
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Annę Wendzikowską mogliśmy oglądać na antenie „Dzień Dobry TVN” od 15 lat. Teraz jednak okazuje się, że dziennikarka zrezygnowała z pracy przy programie. Pojawiło się wiele spekulacji, że przyczyną były wypowiedzi kobiety, za które rozwiązano z nią współpracę. Jak było naprawdę? Była prowadząca zabrała głos w tej sprawie.

Anna Wendzikowska nie będzie już prowadzić „Dzień Dobry TVN”

Anna Wendzikowska prywatnie jest mamą dwóch córek, które samotnie wychowuje. Doskonale jednak radzi sobie łącząc macierzyństwo z pracą zawodową. Do tej pory, przez niemal 15 lat, mogliśmy oglądać ją w programie „Dzień Dobry TVN”, jednak okazuje się, że ta przygoda właśnie dobiegła końca... Dziennikarka poinformowała w czwartek na swoim Instagramie, że zakończyła współpracę z produkcją. „Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać, ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej", napisała.

Była prowadząca popularną śniadaniówkę nie podała jednak powodu, dla którego zdecydowała się o zakończeniu pracy na planie „Dzień Dobry TVN”. Spowodowało to lawinę spekulacji, o rzekomym zwolnieniu Anny Wendzikowskiej przez stację.

Czytaj też: Beata Tyszkiewicz przestała wychodzić z mieszkania. Córka ujawnia, jaki jest jej stan zdrowia

Anna Wendzikowska o powodzie odejścia z „Dzień Dobry TVN”

Jeden z internautów wprost zapytał Annę Wendzikowską, czy na jej odejście miały wpływ władze stacji i „poprawność polityczna za głoszenie swojego zdania, opinii", czy było ono jej własną decyzją. „To była całkowicie moja decyzja i bardzo długo się z nią nosiłam. Nie była łatwa. W idealnym świecie wolałabym, żeby było inaczej”, wyjaśniła dziennikarka. Przypomnijmy, że ostatnio ogromne kontrowersje wzbudziła wypowiedź byłej prowadzącej „DDTVN”, w której podzieliła się swoją opinią na temat Toma Cruise'a. W trakcie jednego z odcinków Anna Wendzikowska stwierdziła, że ciężko nazwać aktora przystojnym, ponieważ ma tylko 170 cm wzrostu. Ta opinia wywołała prawdziwe poruszenie...  

Zobacz także: Weronika Książkiewicz opublikowała zdjęcia z synem. Borys ma 12 lat!

Anna Wendzikowska na planie Dzień Dobry TVN, 24.06.2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Wendzikowska na planie Dzień Dobry TVN, 24.06.2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.