Weronika Książkiewicz, WARSZAWA 18.10.2021 PREMIERA FILMU PT. FURIOZA
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Książkiewicz opublikowała zdjęcia z synem. Borys ma 12 lat!

Podobny do sławnej mamy? Fani nie mają wątpliwości!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2022 07:47
Weronika Książkiewicz, WARSZAWA 18.10.2021 PREMIERA FILMU PT. FURIOZA
Fot. VIPHOTO/East News

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych aktorek w Polsce. Weronika Książkiewicz cieszy się ogromną sympatią widzów. Spełnia się w pracy, a prywatnie jest szczęśliwą mamą synka Borysa. Od czasu do czasu aktorka zamieszcza w sieci zdjęcia pociechy. Tym razem było podobnie. Weronika Książkiewicz podzieliła się z fanami wakacyjnymi kadrami z dorastającym synem. Internauci są zgodni, że Borys odziedziczył urodę po mamie!

Weronika Książkiewicz pokazała zdjęcia z synem. Borys ma 12 lat!

Weronika Książkiewicz jest spełnioną aktorką i szczęśliwą mamą. Gwiazda rzadko dzieli się z fanami życiem prywatnym, jednak od czasu do czasu robi wyjątek i zamieszcza w sieci zdjęcia z synkiem. Wcześniej wzbraniała się przed pokazywaniem jego fotografii. Zmieniła to na prośbę Borysa.

„Borysek przeglądając internet, czy oglądając telewizję często mnie pytał: 'Dlaczego Ty nie chcesz wstawić ze mną zdjęcia i mnie pokazać?'. Tłumaczyłam mu że po prostu jest bezcenny dla mnie!”, pisała na Instagramie.

Zobacz też: Weronika Książkiewicz gorzko o macierzyństwie i rozstaniu z partnerem: „Byłam wykończona”

Weronika Książkiewicz z synem Borysem, 2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Weronika Książkiewicz z synem Borysem, 27. Finał WOŚP 2019

Chłopiec jest owocem związku aktorki z byłym partnerem, Krzysztofem Latkiem. Borys przyszedł na świat w styczniu 2010 roku. Wtedy życie Weroniki Książkiewicz całkowicie się odmieniło. „Czekam na maleństwo z niecierpliwością. Mam przeczucie, że to będzie chłopiec...”, mówiła w jednym z wywiadów dla Echa Dnia.

Aktorka wypracowała sobie z pociechą cudowną relację. Spędza razem z synem każdą wolną chwilę. „Borys to superchłopak. Jest mądry, wie, czego chce, dobrze się komunikujemy”, opowiadała Twojemu Stylowi.

Teraz Weronika Książkiewicz podzieliła się z obserwatorami najnowszymi zdjęciami z pociechą. Wspólnie z Borysem spędza wakacje w malowniczej scenerii. Na fotografiach, które pojawiły się na profilu gwiazdy widać, jak wykorzystują wolny czas na plaży, a z ich twarzy nie schodzi uśmiech! 

Weronika Książkiewicz opatrzyła kadr cytatem z bajki o Kubusiu Puchatku. „Kubusiu, jak się pisze miłość? Prosiaczku, miłość się nie pisze, miłość się czuje”, czytamy. Seria rodzinnych fotografii poruszyła internautów. Wielbiciele aktorki wcześniej zauważyli, że chłopiec to wierna kopia mamy. "Ten sam uśmiech", "Jak dwie krople wody ❤️ pieknie 💙", "Synek bardzo podobny do swojej pięknej mamusi", pisano pod poprzednimi zdjęciami.   

Sprawdź też: Joanna Krupa o relacji z mamą: „Chyba nigdy nie odetniemy pępowiny”. Niemal 40 lat mieszkały razem

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.