Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska podzieliła się dramatyczną historią choroby...

„Przez siedem miesięcy nie działa żaden mięsień”

Weronika Kostyra 9 grudnia 2018 08:55
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska jest nie tylko spełnioną mamą i żoną. Realizuje się także, tako trenerka, autorka książek czy bizneswoman. Dodatkowo znajduje czas, żeby bezinteresownie pomagać potrzebującym. Pamięta, że jej samej nie zawsze było w życiu łatwo, dlatego razem z mężem często udowadnia, że ma wielkie serce. Tym razem poruszyła ją dramatyczna historia jej fanki, Moniki, która przeszła udar mózgu. Aby ją wesprzeć Anna Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę!

Anna Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę

Dochód ze sprzedaży bordowej bluzy zaprojektowanej we współpracy z marką Zaquad zzostanie przeznaczony na pomoc Monice. „To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działa żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta w swoim ciele. Od tego momentu upłynęły trzy lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego… Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach”, opisała Anna Lewandowska.

Teraz każdy może pomóc, kupując bluzę z napisem „Real Queens Fix Each Other’s Crowns” z przodu oraz „Healthy Team” z tyłu za 299 złotych. Są one dostępne w sklepie internetowym trenerki. „Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki”, zapewnia żona Roberta Lewandowskiego.

To naprawdę piękny gest! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SZTUKI WALK✋ Niedawno dostałam wiadomość, która poruszyła moje serce♥️ i którą chcę się z Wami podzielić. Bo WIEM, ŻE PORUSZY RÓWNIEŻ WASZE ♥️ Przeczytaj do końca✋ To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działa żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta we własnym ciele. Od tego momentu upłynęły 3 lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego... Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach. Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje Naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki. 💪💪💪💪 Wejdź na stronę www.foodsbyAnn.com w zakładkę Akcesoria /LifeStyle WARTO POMAGAĆ!!! @zaquad #wartopomagac #healthyteam #sztukiwalk #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.