Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska podzieliła się dramatyczną historią choroby...

„Przez siedem miesięcy nie działa żaden mięsień”

Weronika Kostyra 9 grudnia 2018 08:55
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska jest nie tylko spełnioną mamą i żoną. Realizuje się także, tako trenerka, autorka książek czy bizneswoman. Dodatkowo znajduje czas, żeby bezinteresownie pomagać potrzebującym. Pamięta, że jej samej nie zawsze było w życiu łatwo, dlatego razem z mężem często udowadnia, że ma wielkie serce. Tym razem poruszyła ją dramatyczna historia jej fanki, Moniki, która przeszła udar mózgu. Aby ją wesprzeć Anna Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę!

Anna Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę

Dochód ze sprzedaży bordowej bluzy zaprojektowanej we współpracy z marką Zaquad zzostanie przeznaczony na pomoc Monice. „To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działa żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta w swoim ciele. Od tego momentu upłynęły trzy lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego… Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach”, opisała Anna Lewandowska.

Teraz każdy może pomóc, kupując bluzę z napisem „Real Queens Fix Each Other’s Crowns” z przodu oraz „Healthy Team” z tyłu za 299 złotych. Są one dostępne w sklepie internetowym trenerki. „Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki”, zapewnia żona Roberta Lewandowskiego.

To naprawdę piękny gest! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SZTUKI WALK✋ Niedawno dostałam wiadomość, która poruszyła moje serce♥️ i którą chcę się z Wami podzielić. Bo WIEM, ŻE PORUSZY RÓWNIEŻ WASZE ♥️ Przeczytaj do końca✋ To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działa żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta we własnym ciele. Od tego momentu upłynęły 3 lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego... Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach. Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje Naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki. 💪💪💪💪 Wejdź na stronę www.foodsbyAnn.com w zakładkę Akcesoria /LifeStyle WARTO POMAGAĆ!!! @zaquad #wartopomagac #healthyteam #sztukiwalk #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.