Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska podzieliła się dramatyczną historią choroby...

„Przez siedem miesięcy nie działa żaden mięsień”

Weronika Kostyra 9 grudnia 2018 08:55
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska jest nie tylko spełnioną mamą i żoną. Realizuje się także, tako trenerka, autorka książek czy bizneswoman. Dodatkowo znajduje czas, żeby bezinteresownie pomagać potrzebującym. Pamięta, że jej samej nie zawsze było w życiu łatwo, dlatego razem z mężem często udowadnia, że ma wielkie serce. Tym razem poruszyła ją dramatyczna historia jej fanki, Moniki, która przeszła udar mózgu. Aby ją wesprzeć Anna Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę!

Szukasz ciepłych i wygodnych bluz? W Modago znajdziesz najmodniejsze bluzy damskie.

Anna Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę

Dochód ze sprzedaży bordowej bluzy zaprojektowanej we współpracy z marką Zaquad zzostanie przeznaczony na pomoc Monice. „To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działa żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta w swoim ciele. Od tego momentu upłynęły trzy lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego… Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach”, opisała Anna Lewandowska.

Teraz każdy może pomóc, kupując bluzę z napisem „Real Queens Fix Each Other’s Crowns” z przodu oraz „Healthy Team” z tyłu za 299 złotych. Są one dostępne w sklepie internetowym trenerki. „Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki”, zapewnia żona Roberta Lewandowskiego.

To naprawdę piękny gest! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SZTUKI WALK✋ Niedawno dostałam wiadomość, która poruszyła moje serce♥️ i którą chcę się z Wami podzielić. Bo WIEM, ŻE PORUSZY RÓWNIEŻ WASZE ♥️ Przeczytaj do końca✋ To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działa żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta we własnym ciele. Od tego momentu upłynęły 3 lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego... Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach. Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje Naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki. 💪💪💪💪 Wejdź na stronę www.foodsbyAnn.com w zakładkę Akcesoria /LifeStyle WARTO POMAGAĆ!!! @zaquad #wartopomagac #healthyteam #sztukiwalk #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.