Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Facebook Robert Lewandowski
ZE ŚWIATA GWIAZD

Anna Lewandowska wyglądała zjawiskowo, gdy kibicowała mężowi podczas meczu! „Ciąża to nie choroba”, powiedział Robert

Weronika Bruździak-Gębura 9 kwietnia 2017 13:15
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Instagram, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Facebook Robert Lewandowski

Anna Lewandowska, która niebawem urodzi pierwsze dziecko, kibicowała mężowi podczas wczorajszego meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Trenerka wyglądała zjawiskowo! Po spotkaniu Robert Lewandowski zdradził, jak jego żona czuje się tuż przed porodem.

Anna Lewandowska kibicowała mężowi podczas meczu

Podczas sobotniego meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund Robert Lewandowski strzelił dwa z czterech goli, które zdobyła jego drużyna, przez co znowu stał się liderem strzelców Bundesligi (niemieckiej pierwszej ligi w piłkę nożną). Gdy w 72. minucie po strzeleniu drugiego gola i starciu z bramkarzem Borussi opuszczał boisko z podejrzeniem kontuzji barku, dostał owacje na stojąco. Jednak najbardziej dumna była jego żona, Anna Lewandowska, która wstawiła na swój Instagram zdjęcie z trybun. Trenerka wyglądała zachwycająco!

 

 

⚽️⚽️⚽️⚽️❤💪🏻 dumna #husband #Kibicki #game #fcbayern #fans #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Na zdjęciu: Tak Anna Lewandowska kibicowała mężowi podczas meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund, 08.04.2017

„Będę gotowy na środę”, zapewnił Robert Lewandowski

Fani i eksperci sportowi natychmiast zaczęli komentować stan piłkarza w internecie, zmartwieni jego kontuzją. W końcu w najbliższą środę Bayern Monachium czeka ważny mecz: przeciwko Realowi Madryt.  Dlatego w sieci pojawiło się mnóstwo wyrazów wsparcia dla piłkarza. Wyraziły je też fanki Anny Lewandowskiej: „Dużo zdrowia dla Roberta!”, pisały. W końcu niepokój kibiców rozwiał manager Bayernu Monachium, Carlo Ancelotti, który powiedział dziennikarzom: „To bolesne, ale myślę, że do środy powinno być ok”. To samo powtórzył sam Lewandowski: „Na środę będę gotowy”, zapewniał w rozmowie z dziennikarzami już po meczu.

Robert Lewandowski o żonie i porodzie

Robert Lewandowski opowiedział jednak nie tylko o swojej kondycji, ale też o żonie i zbliżającym się wielkimi krokami porodzie.  „Na razie podchodzimy spokojnie, zarówno do jednego, jak i drugiego. Mam nadzieję, że tu i tu będzie dobrze, bez większych komplikacji”, powiedział piłkarz o zbliżającym się meczu i porodzie żony. Na pytanie, jak się czuje Anna tuż przed rozwiązaniem, odpowiedział: „Czuje się dobrze, przecież to nie choroba. Widać po niej, że nie ma większych problemów”, zapewnił.

Jednak pod koniec rozmowy z dziennikarzami Robert Lewandowski nie krył poddenerwowania. Wszystko przez pytanie jednego z przedstawicieli mediów: „Sprzęty dziecięce mieszczą wam się jeszcze w domu?”, zapytał. Na odpowiedź piłkarza nie trzeba było długo czekać: „A co, byłeś i widziałeś?”. Dziennikarz zaczął się tłumaczyć, „Słyszałem, że jesteście zasypywanie przez producentów…”, ale Robert Lewandowski szybko zakończył rozmowę: „Ja też wiele rzeczy słyszałem. Dobra, dzięki”.

 

Polecamy też: Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego po narodzinach córki. „Nie może zrezygnować z meczów”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.