Anna, Robert i Klara Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

„Trzy godziny nosiłam naszą córcię na rękach”. Anna Lewandowska o urokach macierzyństwa

Jej wpis wywołał prawdziwe poruszenie wśród fanek

Olga Figaszewska 13 listopada 2018 15:30
Anna, Robert i Klara Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wielokrotnie udowadniała, że stać ją na wiele. Angażuje się w kolejne projekty, nie zwalnia tempa, we wszystko wkłada 100 procent swojego czasu i serca. Stara się pogodzić życie prywatne z osobistym. W końcu jest najlepszą mamą dla swojej córeczki, Klary i żoną. Jednak jak każdy z nas, również Anna Lewandowska ma swoje lepsze i gorsze dni. Trenerka Polek powiedziała wprost, że zdarza jej się mieć chwile słabości, ale nawet wtedy stara się myśleć pozytywnie. Jej wpis wywołał prawdziwe poruszenie wśród fanek.

Anna Lewandowska o macierzyństwie i treningach

Po tym jak jej ukochana córeczka pojawiła się na świecie, Anna Lewandowska postanowiła wykreślić ze swojego słownika słowo - zmęczenie. Do wszystkiego co robi na co dzień podchodzi z entuzjazmem. Bywa, że to wyczerpanie i tak jest widoczne.

Kilka dni temu Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wykonane zaraz po treningu, do którego tym razem miało nie dojść. Młoda mama po nieprzespanej nocy była wyczerpana. Zamierzała tym razem odpuścić wszelkie aktywności fizyczne. Jednak słowa ukochanego męża zmotywowały ją do działania! Trening okazał się być zbawieniem.

„Dziś po nieprzespanej nocy, kiedy to 3 godziny nosiłam naszą córcię na rękach powiedziałam rano: odpuszczam dzisiejszy trening! Nie dam rady💁‍♀ Wtedy mój kochany mąż powiedział: nie idź odpocznij... jeśli potrafisz „😉”, Po czym dodał, że jeśli mam odrobine sił mogę wybrać swój ulubiony trening regeneracyjny. Po prostu😉 @_rl9 ❤ Zgadnijcie co zrobiłam? 🤗🙈 +Stretching + Rollowanie - polecam! Dzięki czemu pobudzasz pracę mięśni, szybciej się regenerują mięśnie, poprawia się gibkość i zwiększa zakresu ruchu, zmniejszysz liczby kontuzji + krótki trening właściwy Whole Body ... po treningu czułam się jak nowonarodzona”.

W komentarzach posypały się słowa wsparcia i zrozumienia. Wiele młodych mam boryka się z podobnymi problemami. Wielbicielki trenerki dzielą się z nią własnymi doświadczeniami. „Brawo!! Wszystkie mamy wiedzą ile to kosztuje wysiłku żeby się nie zakopać pod kołdrą przy pierwszej okazji! 💪 ❤️”.”to się nazywa siła umysłu i samodyscyplina 😍 każdy dzień nieraz da w kość ale nawet 15 minut dla samej siebie to pozytywne zmęczenie i detoks dla umysłu. Szacuneczek”, „...noce ktore wszyscy znamy jako matki ❤️❤️❤️Niezaleznie”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś po nieprzespanej nocy, kiedy to 3 godziny nosiłam naszą córcię na rękach powiedziałam rano: odpuszczam dzisiejszy trening! Nie dam rady💁‍♀ Wtedy mój kochany mąż powiedział: nie idź odpocznij... jeśli potrafisz „😉”, Po czym dodał, że jeśli mam odrobine sił mogę wybrać swój ulubiony trening regeneracyjny. Po prostu😉 @_rl9 ❤ Zgadnijcie co zrobiłam? 🤗🙈 +Stretching + Rollowanie - polecam! Dzięki czemu pobudzasz pracę mięśni, szybciej się regenerują mięśnie, poprawia się gibkość i zwiększa zakresu ruchu, zmniejszysz liczby kontuzji + krótki trening właściwy Whole Body ... po treningu czułam się jak nowonarodzona. Stretching i Whole Body znajdziecie tu @diet_training_by_ann 💥💥💥💥💥💥 #workout #annalewandowska #healthyplanbyann #fit #mom #mambyc #mamydlamam @babybyann 🎈 Today, after a sleepless night, when I was holding our daughter in my arms for 3 hours, I said in the morning: I am giving up, no training today! I cant do it! Then my beloved husband said: go,rest ... if you can "😉", And he added that if I have any strength I should do my favorite regenerative workout. :) Guess what I did? 🤗🙈 Stretching + + Rolling - I recommend it! it will stimulate the muscles, regenerate muscles faster, it is also helping to improve flexibility and to increase the range of movement and reduce the number of injuries + short Whole Body training ... after this I felt like a new born. You can find Stretching and Whole Body @diet_training_by_ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska ma nową fryzurę. Postawiła na grzywkę
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.