Ania Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, MT
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba, Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

„Trzeba szybko drugiego potomka”. Anna i Robert Lewandowscy wkrótce zostaną rodzicami?!

Olga Figaszewska 5 lutego 2018 14:00
Ania Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, MT
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba, Zuza Krajewska/LAF AM

W maju ubiegłego roku ziściło się największe marzenie Anny i Roberta Lewandowskich. Na świat przyszła ich córeczka Klara. Informacja o ciąży trenerki zelektryzowała jej fanów. A dziecko pary zostało okrzyknięte mianem polskiego „royal baby”. Nawet teraz kolejne zdjęcia dziewczynki, biją rekordy polubień i komentarzy. Czy rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy? Mama Roberta zdradziła ich plany!

Polecamy też: Krupińska, Lewandowska, Sykut-Jeżyna... czyli Instamatki. Sprzedawanie prywatności czy cieszenie się potomstwem?


Anna i Robert Lewandowscy o dzieciach

Od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu, wyjaśnia szczęśliwa mama. Anna Lewandowska wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że wraz z mężem, zdecydują się na kolejne dziecko. Ale na chwilę obecną, całą swoją uwagę poświęcają małej Klarze. Z pewnością w przyszłości do dziewczynki dołączy braciszek lub siostrzyczka. 

„Myślę, że na pewno albo zostawimy to spontanicznie naturze. Na razie skupiamy się Klaruni i zobaczymy, co będzie w przyszłości. Co da Bóg”, wyznała Kindze Rusin. Sam Robert zwierzył się niedawno, że narodziny córeczki to jeden z najszczęśliwszych momentów w jego życiu.

Tymczasem mama piłkarza zdradziła plany Ani i Roberta!

Zobacz też: „Wiara, siła i wzajemna motywacja”. Już jutro rusza zimowa edycja obozu z Anną Lewandowską! Nie zgadniecie, ile trzeba było za niego zapłacić!

Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich

Nie da się ukryć, że najbliżsi pary nie mogą się doczekać kolejnego wnuka albo wnuczki. W sobotę Iwona Lewandowska,  odebrała w imieniu syna statuetkę dla Piłkarza Roku 2017 podczas Gali Plebiscytu „Piłka Nożna”. Przy okazji opowiedziała o planach powiększenia rodziny Lewandowskich. Co wyznała?

„Pytacie o drugie dziecko... Jest ze mną Marysia Stachurska, mama Ani i ona chyba najlepiej będzie wiedziała. Klara jest bardzo podobna do Roberta i do mojego męża. Więc rodzina Ani mówi: „Aniu, trzeba szybko drugiego potomka, żeby do nas był podobny”. Wszystko przed nami”, wyjawiła Iwona Lewandowska. Po czym dodała: „Ania bardzo chce mieć drugie dziecko”.

Czy Ania i Robert wkrótce znów zostaną rodzicami? Na razie para skupia się na córeczce, Klarze i nowych projektach.

Zobacz też: „Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

Anna Lewandowska, stylizacje
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Polecamy też: Anna Lewandowska podzieliła się z internautami wyjątkowym przesłaniem…O co chodzi?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.