Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska
Z ŻYCI GWIAZD

Anna Wendzikowska podzieliła się z fanami zdjęciem nowo narodzonej córeczki! 

„Kruszynka”, piszą internauci

Monika Katarzyna Krupska 7 listopada 2018 09:00
Anna Wendzikowska
Fot. Insatgram @aniawendzikowska

Kilkanaście dni temu Ania Wendzikowska po raz drugi została mamą. Dziennikarka na świecie przywitała drugą córeczkę. Dziewczynka otrzymała piękne imię Antonina, zdrobniale Tosia, Tońka. Ania, która obecnie nie jest na urlopie macierzyńskim właśnie w sieci pokazała już drugie zdjęcie dziecka. Internauci są zachwyceni najmłodszym członkiem rodziny. Zobaczcie tę fotografię!

Córeczka Ani Wendzikowskiej 

Ania Wendzikowska przez całą ciążę była bardzo aktywna. Zarówno w pracy, jak i na Instagramie. Gdy urodziła drugie dziecko to szczęśliwą nowiną również podzieliła się w mediach społecznościowych. 37-latka umieściła zdjęcie pociechy na Instagramie. Zdecydowała się nie zakrywać twarzy dziecka. Takie zachowanie spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród internautek, bo wiele gwiazd pokazuje tylko zdjęcia stópek, rączek lub tyłu główki dziecka. Jak się okazuje, Ania która już zdążyła wrócić do pracy po porodzie na jednym zdjęciu prześlicznej Tońki nie poprzestała. Szczęśliwa mama właśnie pokazała kolejne zdjęcie dziecka. Fani zastanawiają się, czy na fotografii wykonanej Instaxem nie jest czasem pierwsza córka Ani, Kornelka, a mała Antosia znajduje się na drugim planie, opatulona tak samo, jak siostra kilka lat temu?

Zobaczcie najmłodszą córeczkę dziennikarki. Myślicie, że Ania odwzorowała zdjęcie sprzed trzech lat?  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 #happiness #homemade

Anna Wendzikowska z córką
Fot. Instagram

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?