Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Zapadł ostateczny wyrok: Brad Pitt i Angelina Jolie nie są już małżeństwem!

Ich rozwód ciągnął się prawie 3 lata. Jest jeszcze jeden problem...

Rafał Kowalski 16 kwietnia 2019 14:53
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Dwa i pół roku, w październiku 2016 roku, Angelina Jolie wniosła do sądu pozew o rozwód z Bradem Pittem. Aktorka motywowała go różnicami między małżonkami, które nie były do pogodzenia. Aktorska para była ze sobą aż 12 lat, z czego dwa jako mąż i żona. Według najnowszych informacji małżeństwo właśnie otrzymało oficjalnie rozwód, jednak Angelina i Brad wciąż nie mogą dogadać się w kilku kwestiach…

Angelina Jolie i Brad Pitt dostali rozwód

Zagraniczna prasa doniosła, że dokładnie 12 kwietnia amerykański sąd ogłosił rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Sprawa dotąd ciągnęła się całymi miesiącami, dlatego jej nagłe zakończenie było dla niektórych szokiem. Być może decyzja sądu była związana z ostatnim wnioskiem aktorki, która miała poprosić, by nie nazywać jej już żoną Pitta? Szybkie ogłoszenie rozwodu jest jednocześnie przychyleniem się do jej wniosku.

Niestety, aktorska para wciąż nie porozumiała się co do wszystkich ważnych kwestii. Największy spór wciąż budzą 2 tematy – majątek i opieka nad szóstką dziećmi. Jaki będzie brzmiał ostateczny kompromis Pitta i Jolie w tym temacie? Na tę wiadomość przyjdzie nam jeszcze poczekać…

Spore zamieszanie w amerykańskich mediach wywołał też ostatni artykuł The Sun, w którym redakcja sugerowała, że Angelina Jolie… chciała ostatnio wrócić do męża! Jej sercowe rozterki miały być powodem ciągnącego się rozwodu… „Angelina jasno wyznała Bradowi, że chce do niego wrócić. Chciałaby, żeby znów byli rodziną i nie chce nic zmieniać. Właśnie dlatego utrudnia ​​Bradowi pójście do przodu z każdym etapem rozwodu. A on chciałby po prostu, żeby wszystko było już ustalone. Było to już możliwe rok temu, ale Angelina na to nie pozwalała”, twierdził informator The Sun.

Nawet jeśli faktycznie aktorka szukała szansy powrotu do aktora to jak widać jej plan się nie powiódł. Od czterech dni w świetle amerykańskiego prawa Angelina Jolie i Brad Pitt są singlami. Myślicie, że szybko się znów zakochają? 

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Monica Schipper/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.