Aneta Todorczuk,  Marcin Perchuć
Fot. TRICOLORS/East News
O NICH SIĘ MÓWI

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozwiedli się!

Znamy przyczynę rozpadu ich małżeństwa!

Olga Figaszewska 24 maja 2019 14:51
Aneta Todorczuk,  Marcin Perchuć
Fot. TRICOLORS/East News

To prawdziwe zaskoczenie… Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozwiedli się. Przez 17 lat tworzyli zgrany duet. Niestety ich drogi się rozeszły. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka potwierdziła, że od kilku miesięcy nie są małżeństwem.

Aneta Todorczuk o rozstaniu z mężem

Poznali się na studiach i od tamtej pory byli nierozłączni. Małżeństwo doczekało się dwójki pociech: 14-letniej córki i 9-letniego syna. W mediach pojawiły się informacje, że związek Anety Todorczuk i Marcina Perchucia od dawna przeżywał kryzys. Jak podał Na żywo aktor wyprowadził się od żony i niedawno był widziany w towarzystwie tajemniczej kobiety.

,,W życiu Marcina, który jest dziekanem wydziału aktorskiego warszawskiej szkoły teatralnej, pojawiła się fascynacja inną kobietą, podobno studentką", podał informator tygodnika.

W rozmowie z Plejadą Aneta Todorczuk wyznała, że jej małżeństwo z Marcinem Perchuciem rozpadło się kilka miesięcy temu. Do tej pory udało im się utrzymać tę informację w tajemnicy.

„Rozwiedliśmy się kilka miesięcy temu, ale nie mam zamiaru rozwijać tego tematu. Do tej pory udawało mi się chronić życie prywatne i nadal się tego trzymam. Nie będzie opowiadania o szczegółach ze względu na dobro naszych dzieci”, zdradziła w rozmowie z Sergiuszem Królakiem.

Jak czytamy na łamach serwisu Aneta Todorczuk skupia się na pracy i przygotowuje się do kolejnych projektów. „Szykuję się do bardzo ważnej premiery w moim życiu. Monodram Kobieta, która wpadała na drzwi to niesamowita, mięsista historia. To najtrudniejszy materiał, za który kiedykolwiek się zabierałam. Poza tym jestem bardzo oddana dzieciom”, dodała.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!