Aneta Todorczuk,  Marcin Perchuć
Fot. TRICOLORS/East News
O NICH SIĘ MÓWI

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozwiedli się!

Znamy przyczynę rozpadu ich małżeństwa!

Olga Figaszewska 24 maja 2019 14:51
Aneta Todorczuk,  Marcin Perchuć
Fot. TRICOLORS/East News

To prawdziwe zaskoczenie… Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozwiedli się. Przez 17 lat tworzyli zgrany duet. Niestety ich drogi się rozeszły. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka potwierdziła, że od kilku miesięcy nie są małżeństwem.

Aneta Todorczuk o rozstaniu z mężem

Poznali się na studiach i od tamtej pory byli nierozłączni. Małżeństwo doczekało się dwójki pociech: 14-letniej córki i 9-letniego syna. W mediach pojawiły się informacje, że związek Anety Todorczuk i Marcina Perchucia od dawna przeżywał kryzys. Jak podał Na żywo aktor wyprowadził się od żony i niedawno był widziany w towarzystwie tajemniczej kobiety.

,,W życiu Marcina, który jest dziekanem wydziału aktorskiego warszawskiej szkoły teatralnej, pojawiła się fascynacja inną kobietą, podobno studentką", podał informator tygodnika.

W rozmowie z Plejadą Aneta Todorczuk wyznała, że jej małżeństwo z Marcinem Perchuciem rozpadło się kilka miesięcy temu. Do tej pory udało im się utrzymać tę informację w tajemnicy.

„Rozwiedliśmy się kilka miesięcy temu, ale nie mam zamiaru rozwijać tego tematu. Do tej pory udawało mi się chronić życie prywatne i nadal się tego trzymam. Nie będzie opowiadania o szczegółach ze względu na dobro naszych dzieci”, zdradziła w rozmowie z Sergiuszem Królakiem.

Jak czytamy na łamach serwisu Aneta Todorczuk skupia się na pracy i przygotowuje się do kolejnych projektów. „Szykuję się do bardzo ważnej premiery w moim życiu. Monodram Kobieta, która wpadała na drzwi to niesamowita, mięsista historia. To najtrudniejszy materiał, za który kiedykolwiek się zabierałam. Poza tym jestem bardzo oddana dzieciom”, dodała.  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.