George Clooney i Amal Clooney przechodzą kryzys małżeński?! Nie widzieli się 90 dni
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Amal i George Clooney biorą rozwód?! To koniec ich miłości

Aktora rozstanie będzie kosztować 500 mln dolarów

Sabina Zięba 6 maja 2020 08:00
George Clooney i Amal Clooney przechodzą kryzys małżeński?! Nie widzieli się 90 dni
Fot. Getty Images

Choć małżeństwo Amal i George'a Clooneyów ma stosunkowo krótki staż, media wieszczą koniec ich związku średnio co kilka miesięcy. Powodem miały być napięte grafiki pary oraz brak wspólnie spędzanego czasu. Obecnie w czasie kwarantanny po raz pierwszy mają go aż nadto. Podobno dzięki temu odkryli, iż tak naprawdę niewiele ich łączy. W konsekwencji postanowili się rozstać.

Rozwód Clooneyów

Przez wiele lat swojej kariery George Clooney uchodził za prawdziwego casanowę, który cieszy się niezwykłym powodzeniem u kobiet. Mimo upływu czasu, żadna nie potrafiła go usidlić i mówiło się, że nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu. Niemożliwego dokonała dopiero piękna prawniczka Amal Alamuddin, z którą przystojny aktor ożenił się sześć lat temu.

Ich ślub był prawdziwą sensacją. Oboje z ambicjami i chęcią rozwoju zawodowego postanowili założyć rodzinę. W 2017 roku na świat przyszły ich dzieci, bliźniaki Alexander i Ella. Mimo wizji wychowywania pociech, postanowili dzielić życie na dwa kontynenty - aktor spełnia się artystycznie w Los Angeles, gdzie prowadzi również wiele interesów z mężem Cindy Crawford, natomiast jego partnerka pracuje w Londynie. Ze względu na to, jakiś czas temu podjęli się renowacji willi w Kalifornii, a następnie kupili posiadłość w Brekshire. Teraz nie wiadomo, w którym z domów Clooneyowie spędzają czas izolacji, jednak zachodnie media twierdzą, że wspólna kwarantanna nie wychodzi im na dobre.

Magazyn Globe donosi, że parę czeka rychły rozwód, ponieważ nie mogą znieść własnego towarzystwa. Podobno Amal Clooney jest bardzo apodyktyczna, czego aktor ma naprawdę dosyć, z kolei on nie dba o porządek. Informator tabloidu zdradza: „Amal ma dosyć żmudnego sprzątania po nim. George ma dosyć rozstawiania go po kątach”.

Czy to prawda? Wiadomo, że Globe nie ma najlepszej reputacji, jeżeli chodzi o rzetelne źródła pozyskiwania informacji, jednak faktem jest, że pary nie widziano razem od października 2019 roku. W przypadku prawnego zakończenie związku, aktora mogłoby to kosztować aż 500 milionów dolarów.  

Amal i George Clooney

Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.