Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Alicja Bachleda-Curuś reaguje na plotki o stanie zdrowia ojca

„Tego typu wymysły są perfidne”, mówi aktorka

Olga Figaszewska 19 kwietnia 2021 06:31
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek. Gwiazda postanowiła rozprawić się z doniesieniami, które ostatnio pojawiały się w mediach, a dotyczyły stanu zdrowia jej taty. Alicja Bachleda-Curuś opisała całą sytuację na swoim Instagramie i uspokoiła obserwatorów.

Alicja Bachleda-Curuś rozprawia się z plotkami o stanie zdrowia taty

Aktorka odniosła się do informacji, które niedawno pojawiły się w prasie. Wynikało z nich, że to ze względu na zły stan zdrowia swojego taty, zdecydowała się przyspieszyć podróż do Polski. Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie wpis, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości. Gwiazda nie ukrywa, że od czasu do czasu zdarza jej się czytać na swój temat informacje wyssane z palca. Alicja Bachleda-Curuś zawsze stara się je omijać szerokim łukiem i nie wypowiada się na ich temat. Teraz nie mogła milczeć. Uspokoiła obserwatorów, że jej tata czuje się dobrze, a ostatnie doniesienia są kłamstwem.

„Jest jednak granica, której najwyraźniej nie znają pewne media ostatnio donoszące o złym stanie zdrowia mojego taty. Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie i mam nadzieję, że nie dotrą do niego te bzdury. Chciałam uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu tych doniesień dzwonili z troską”, zaznaczyła poście.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, tego typu nieprawdziwe wiadomości uważa za wyjątkowo nieprzyzwoite zachowanie. „Tego typu wymysły są wyjątkowo perfidne w tak wymagającym dla nas wszystkich czasie, pełnym niepewności, ale i nadziei. Jestem wdzięczna za zdrowie moich bliskich ale też pełna empatii dla tych, których los potraktował inaczej. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. Szanujmy się nawzajem”, zakończyła Alicja Bachleda-Curuś.

Pod postem fani w licznych komentarzach wspierają gwiazdę. A my życzymy wszystkiego co najlepszego Alicji Bachledzie-Curuś i jej rodzinie.  

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie bez grama makijażu!

Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.