Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Alicja Bachleda-Curuś reaguje na plotki o stanie zdrowia ojca

„Tego typu wymysły są perfidne”, mówi aktorka

Olga Figaszewska 19 kwietnia 2021 06:31
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Alicja Bachleda-Curuś rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek. Gwiazda postanowiła rozprawić się z doniesieniami, które ostatnio pojawiały się w mediach, a dotyczyły stanu zdrowia jej taty. Alicja Bachleda-Curuś opisała całą sytuację na swoim Instagramie i uspokoiła obserwatorów.

Alicja Bachleda-Curuś rozprawia się z plotkami o stanie zdrowia taty

Aktorka odniosła się do informacji, które niedawno pojawiły się w prasie. Wynikało z nich, że to ze względu na zły stan zdrowia swojego taty, zdecydowała się przyspieszyć podróż do Polski. Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie wpis, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości. Gwiazda nie ukrywa, że od czasu do czasu zdarza jej się czytać na swój temat informacje wyssane z palca. Alicja Bachleda-Curuś zawsze stara się je omijać szerokim łukiem i nie wypowiada się na ich temat. Teraz nie mogła milczeć. Uspokoiła obserwatorów, że jej tata czuje się dobrze, a ostatnie doniesienia są kłamstwem.

„Jest jednak granica, której najwyraźniej nie znają pewne media ostatnio donoszące o złym stanie zdrowia mojego taty. Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie i mam nadzieję, że nie dotrą do niego te bzdury. Chciałam uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu tych doniesień dzwonili z troską”, zaznaczyła poście.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, tego typu nieprawdziwe wiadomości uważa za wyjątkowo nieprzyzwoite zachowanie. „Tego typu wymysły są wyjątkowo perfidne w tak wymagającym dla nas wszystkich czasie, pełnym niepewności, ale i nadziei. Jestem wdzięczna za zdrowie moich bliskich ale też pełna empatii dla tych, których los potraktował inaczej. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. Szanujmy się nawzajem”, zakończyła Alicja Bachleda-Curuś.

Pod postem fani w licznych komentarzach wspierają gwiazdę. A my życzymy wszystkiego co najlepszego Alicji Bachledzie-Curuś i jej rodzinie.  

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie bez grama makijażu!

Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.