Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Aleksandra Żebrowska urodziła. Trzecie dziecko Michała Żebrowskiego jest już na świecie!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 6 sierpnia 2020 06:18
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

Jak podaje serwis Pudelek.pl, trzecie dziecko Aleksandry i Michała Żebrowskich jest już na świecie. Żona aktora chętnie dzieliła się z fanami informacjami o kolejnej ciąży, a internauci z zainteresowaniem śledzili kolejne jej posty. Jeszcze dwa dni temu zamieściła zdjęcie, na którym pokazała, jak relaksuje się przed porodem. Wygląda na to, że chwilę później Aleksandra Żebrowska trafiła na porodówkę. Nie zdążyła się podzielić szczęśliwą nowiną o narodzinach trzeciego synka, bo zrobił to za nią jeden z serwisów. 

Aleksandra Żebrowska urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Droga do ponownego powiększenia rodziny nie była dla niej łatwa. Choć Ola Żebrowska chętnie dzieliła się z fanami szczegółami ciąży, to dopiero niedawno zdobyła się na szczere i intymne wyznanie. „Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem”, napisała w poruszającym poście.  Wiadomość, że Ola Żebrowska ma za sobą kilka poronień, była dla fanów dużym zaskoczeniem, ale stanowiła mocne przesłanie dla wszystkich tych, którzy jak sama napisała, zadają kobietom pytania o kolejne potomstwo, wymuszając na nich odpowiedzi na pytania, które nie powinny w ogóle paść.

Jeszcze dwa dni temu na Instagramie Oli Żebrowskiej pojawiła się fotografia, na której ta pokazała, jak relaksuje się w 40 tygodniu ciąży. Wszystko wskazuje na to, że chwilę późnej żona Michała Żebrowskiego trafiła na porodówkę, gdzie przywitała na świecie kolejnego syna. Choć ani Ola, ani jej mąż nie zdążyli podzielić się radosną nowiną przed światem, to zrobił to za nich jeden z serwisów. Jak podaje Pudelek.pl, cytując swoje anonimowe źródło: „Chłopiec jest zdrowy”, czytamy. 

Przypomnijmy, że Michał i Aleksandra Żebrowscy mają już dwóch synów: urodzonego w 2010 roku Franciszka i urodzonego w 2013 Henryka. Imię trzeciego syna Michała Żebrowskiego na razie nie jest znane.

Czekamy na potwierdzenie informacji o narodzinach maleństwa, ale już na ręce młodych rodziców składamy serdeczne gratulacje!  

Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą
Fot. ONS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.