Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak ma na imię trzeci syn Michała Żebrowskiego? Jest tradycyjne, ale niespotykane!

To nie był łatwy wybór...

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2020 08:47
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Trzecie dziecko Aleksandry i Michała Żebrowskich jest już na świecie. Jako pierwszy informację podał serwis Pudelek, powołując się na swojego informatora. Choć sama para nie potwierdziła medialnych doniesień, to gratulacje płyną zarówno od mediów, jak i fanów małżeństwa. Teraz Fakt zdradza, jak ma na imię trzeci syn Michała Żebrowskiego. To nietypowy wybór! 

Imię syna Michała Żebrowskiego 

Aleksandra Żebrowska chętnie dzieliła się z fanami informacjami o kolejnej ciąży, a internauci z zainteresowaniem śledzili jej posty. Jeszcze dwa kilka dni temu zamieściła zdjęcie, na którym pokazała, jak relaksuje się przed porodem. Wygląda na to, że chwilę później Aleksandra Żebrowska trafiła na porodówkę. Nie zdążyła się podzielić szczęśliwą nowiną o narodzinach trzeciego synka, bo zrobił to za nią jeden z serwisów. Jak podaje Pudelek.pl, cytując swoje anonimowe źródło: „Chłopiec jest zdrowy”, czytamy. 

Przypomnijmy, że Michał i Aleksandra Żebrowscy mają już dwóch synów: urodzonego w 2010 roku Franciszka i urodzonego w 2013 roku Henryka. Droga do ponownego powiększenia rodziny nie była dla nich łatwa. Choć Ola Żebrowska chętnie dzieliła się z fanami szczegółami ciąży, to dopiero niedawno zdobyła się na szczere i intymne wyznanie. „Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem”, napisała w poruszającym poście.  Wiadomość, że Ola Żebrowska ma za sobą kilka poronień, była dla fanów dużym zaskoczeniem, ale stanowiła mocne przesłanie dla wszystkich tych, którzy jak sama napisała, zadają kobietom pytania o kolejne potomstwo, wymuszając na nich odpowiedzi na pytania, które nie powinny w ogóle paść. Wszystko wskazuje na to, że rodzina Żebrowskich, ku ogromnej radości pary, po raz trzeci powiększyła się.

Para przywitała na świecie syna, który jak podaje serwis Fakt, otrzymał tradycyjne imię. Podobno małżeństwo długo zastanawiało się nad dwoma – Rafałem i Felicjanem, ale wybór ostatecznie według tabloidu padł na to drugie. Trzeci syn Michała Żebrowskiego ma więc na imię Felicjan. Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie tych doniesień, a szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👨‍👧

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.