Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina swój ślub: „Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje”

„Unosiłam się nad ziemią”

Gabriela Czernecka 10 marca 2019 20:14
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak była bohaterką Kulis Sławy Uwagi TVN. Dziennikarka opowiedziała w programie o Big Brotherze i dzieciństwie. Zdradziła także kilka szczegółów, dotyczących swojego życia prywatnego. Opowiedziała m.in. o swoim ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Przypomnijmy, że para jest razem od 2014 roku. Ich ślub był jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu. Jak prezenterka wspomina ten wyjątkowy dzień?

Agnieszka Woźniak-Starak o ślubie

Ich związek od samego początku budził spore kontrowersje. Mimo to oni udowodnili wszystkim, że nie mieli racji i dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Gwiazda telewizji i biznesmen są razem od 2014 roku. Piotr Woźniak-Starak oświadczył się ukochanej podczas Balu Charytatywnego TVN. Dwa lata później, 27 sierpnia 2016 roku, pobrali się w romantycznej Wenecji. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w weneckim pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. 

Jak Agnieszka Woźniak-Starak wspomina ten wyjątkowy dzień? „Ta Wenecja ma w sobie taką magię, że jak płynęłam łódką, i Ci wszyscy turyści mi machali to było to niezwykłe i strasznie wzruszające. Unosiłam się nad ziemią. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje”, mówi w Uwadze TVN. „Nie wyobrażam sobie piękniejszego ślubu”, zdradza.

Autorce programu Kulisy Sławy udało się także podpytać męża dziennikarki o to, co go zauroczyło w ukochanej: „To jest coś głębszego, mówią o nas stare dusze. My się po prostu rozumiemy”, wyjawił Piotr Woźniak-Starak. Agnieszka ujęła go tym, że z jednej strony wydaje się być opanowana, ma wrażliwą duszę czyta książki, lubi sztukę, a z drugiej, jak sam mówi „potrafi być wariatem”. 

Ona w wywiadzie dla VIVY! jakiś czas temu wyznała: „Jestem szczęśliwa, mój mąż jest równie czuły, co szalony, trudno się przy nim nudzić i martwić!”, chwaliła go. Agnieszka Woźniak-Starak docenia męża i łączące ich uczucie. Wie też, że musi stale o nie dbać. „Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w VIVIE!.

Wygląda na to, że para odnalazła swój sposób na udany związek. Pozostaje nam więc tylko pogratulować!  

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.