O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nowe show TVN? Ten program będzie hitem!

Pierwszy odcinek w połowie marca

Rafał Kowalski 24 stycznia 2019 10:56

Wielbiciele Agnieszki Woźniak-Starak będą z tej informacji bardzo zadowoleni! Gwiazda TVN, która w ostatnich latach prowadziła jedynie program Azja Express, właśnie dostała angaż w nowym projekcie stacji. Mowa o kontrowersyjnym reality show Big Brother, które powraca do telewizji po 18 latach od emisji pierwszej edycji.

Agnieszki Woźniak-Starak w Big Brotherze

Informację o tym, że to właśnie Agnieszki Woźniak-Starak będzie gospodynią powracającego show podał portal Wirtualne Media. Jego dziennikarze twierdzą, że prezenterka zajmie się prowadzeniem programów na żywo. Będzie w nich witać i żegnać uczestników, a także rozmawiać z ich rodzinami. Producenci Big Brothera chcą jednak, by docelowo prowadzących było więcej. Każdy z nich miałby zająć się czym innym.

Wiadomo też już, że Big Brothera wyemituje stacja TVN7. Pierwszy odcinek zaplanowano na połowę marca, a finał programu zostanie wyemitowany po 90 dniach, w czerwcu. W show wystąpić ma aż 15 uczestników. Castingi wciąż trwają.

Szczegóły nowej edycji Big Brothera

O tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się powrót programu opowiedziała dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN. Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło”, powiedziała Wirtualnym Mediom Katarzyna Mazurkiewicz.

„Żyjemy teraz w dobie internetu i mediów społecznościowych - pytanie jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Jak będzie wyglądało prawdziwe życie bez internetowego filtra? Duży wpływ na to, co będzie się działo w Domu Wielkiego Brata, będą mieli widzowie”, dodała.

Będziecie oglądać nowe odcinki programu? My nie możemy się już doczekać zarówno uczestników, jak i tego, jak poradzi sobie Agnieszka Woźniak-Starak w roli prowadzącej. O ile informacja jest pewna... Wciąż czekamy na jej potwierdzenie ze strony władz TVN. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.