Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
O TYM SIE MÓWI

Agnieszka Hyży bardzo szczerze o relacjach z Mają Hyży!

Takich słów z jej ust nikt się nie spodziewał...

Konrad Szczęsny 6 marca 2019 15:03
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Odkąd Agnieszka Hyży związała się z Grzegorzem Hyżym, cyklicznie w mediach powraca temat relacji małżonków z Mają Hyży, byłą żoną wokalisty. Wiele razy podejrzewano, że są one napięte, zaś publiczne wypowiedzi obu pań interpretowane były na wiele różnych sposobów i podsycały plotki o konflikcie. Do tego tematu w najnowszym wywiadzie powróciła dziennikarka Polsatu, która zapewniła, że... są one co najmniej poprawne!

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyżych

Mimo że Agnieszce Hyży zarzuca się, że rozbiła małżeństwo Mai i Grzegorza Hyżych, rzeczywistość wyglądała zgoła inaczej. Wokaliści, jeszcze jako para, wzięli w 2013 roku udział w trzeciej edycji X Factora. Rozstali się natomiast kilka miesięcy po zakończeniu programu. Prezenterka Polsatu poznała zaś przyszłego męża w sierpniu 2014 roku na festiwalu w Sopocie i to właśnie wtedy ich uczucie rozkwitło. Z kolei media po raz pierwszy opublikowały informację o tym, że są razem, w grudniu, czyli cztery miesiące później.

Agnieszka Hyży poślubiła Grzegorza w Rzymie w lipcu 2015 roku. Mimo że starali się utrzymać fakt ten w tajemnicy przed mediami, zdjęcie z uroczystości trafiło na okładkę jednego z tygodników.

Od tamtej pory starają się godzić życie zawodowe w błysku fleszy z tym prywatnym, bardziej intymnym, sprawując przy okazji opiekę nad trójką dzieci: 7-letnim Wiktorem i Alexandrem (bliźniakami ze związku wokalisty z Mają Hyży) oraz 6-letnią Marta (z małżeństwa Agnieszki z Mikołajem Witem).

Agnieszka Hyży o relacjach z Mają Hyży

Okazuje się, że wbrew obiegowej opinii, relacje obu pań są co najmniej poprawne i nie ma w nich miejsca na niesnaski.

„Relacje są takie jak powinny być. Czyli jak najbardziej realne i pozytywne. Jeżeli chce się tworzyć fajne relacje dla dzieci i dawać im dobry przykład, to absolutnie się nie unika kontaktu, załatwia się rzeczy dnia codziennego, rozmawia się, żartuje, uśmiecha do siebie”, zapewniła Agnieszka Hyży w rozmowie z dziennikarką Jastrząbpost.pl.

Podkreśliła, że takie nastawienie jest według niej niezbędne, zaś spekulacje dotyczące konfliktu to wina... mediów.

„To po prostu media dopisały niestworzone historie i to już w ogóle wszystko urosło do rangi tragedii i innych sytuacji, a jest jak najbardziej przyzwoicie i myślę, że wiele rodzin mogłoby się od nas uczyć”, podkreśliła.

Dodała także, że jej córka świetnie dogaduje się z dziećmi Mai i Grzegorza Hyżych.

„Lubią ze sobą spędzać czas. Jak to z rodzeństwami bywa, nawet nie z krwi, raz się kochają, raz się na siebie złoszczą, także jest ciekawie w domu”, zadeklarowała.

Czy tym sposobem Agnieszka Hyży ucięła wszelkie plotki dotyczące rzekomego konfliktu między obiema paniami?  

Walentynki, Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Maja Hyży
Fot. Instagram @majahyzy

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.