Agata Rubik, Dzień dobry TVN, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Rubik w szczerym wyznaniu: „Jak zaszłam w ciążę, to byłam przerażona”

Co jeszcze zdradziła ukochana Piotra Rubika?

Olga Figaszewska 16 listopada 2022 20:41
Agata Rubik, Dzień dobry TVN, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od 14 lat. Zakochani wspólnie doczekali się dwóch cudownych pociech – 13-letniej Heleny i 10-letniej Alicji. Szczęśliwi rodzice spędzają ze swoimi córkami każdą wolną chwilę, wspierają, by mogły rozwijać swoje zainteresowania. W jednym z ostatnich wywiadów Agata Rubik otworzyła się na temat macierzyństwa. Wyznała też, jaka była jej reakcja, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży.

Agata Rubik o dzieciach i macierzyństwie

Ukochana Piotra Rubika jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem Instagrama. Dzieli się z nimi codziennym życiem, rodzinnymi kadrami, które z miejsca podbijają serca fanów. Internauci zgodnie przyznają, że Agata Rubik wygląda jak siostra Heleny i Alicji. Dziewczynki rosną jak na drożdżach i rozwijają swoje talenty. 

Od czasu do czasu możemy podziwiać w sieci ich wyjątkowe filmiki. Cała rodzina wykonuje na nich choreografie do popularnych utworów. „Chcemy pokazywać, że warto spędzać czas z rodziną i warto być pozytywnie nastawionym do życia.  Najważniejsze, żeby ludzie się lubili, żeby być dla siebie najlepszym przyjacielem”, komentował jakiś czas temu Piotr Rubik w Dzień dobry TVN. 

Czytaj też: Warto spędzać czas z rodziną". Jakim ojcem jest Piotr Rubik? Oto jego mniej znane oblicze

Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009

W jednym z najnowszych wywiadów Agata Rubik wyznała, nie spodziewała się, że tak szybko z mężem powiększą rodzinę. O pierwszej ciąży dowiedziała się podczas podróży poślubnej. Targało nią wiele emocji. W tamtym momencie była zestresowana nadciągającymi zmianami.

„Jak zaszłam w ciążę, to byłam przerażona, że to tak szybko wyszło. Byliśmy akurat w podróży poślubnej i Piotr miał 40. urodziny. Na zasadzie: "takie bym miał marzenie, zobaczymy, jak będzie". No i się przytrafiło”, opowiadała Żurnaliście. W rozmowie z fanami zwierzała się, że została mamą w idealnym momencie.

Agata Rubik nie ukrywa też, że nie roztkliwia się nad obcymi dziećmi. Nie ma ochoty ich tulić czy nosić na rękach. „W ogóle nie lubię dzieci, nie ciągnie mnie do nich. Jak zobaczę malutkie dziecko, nie chcę brać go na ręce. Nigdy czegoś takiego nie miałam, że ciągnęło mnie do obcych dzieci”, dodała.  

Sprawdź też: Paulina Krupińska szczerze o dzieciach. Do kogo podobni są Antonina i Jędrek?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.