Adrianna Biedrzyńska, 2016
Fot. Adam STASKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Adrianna Biedrzyńska nie widziała ukochanego od 9 miesięcy

„Cierpię i umieram z tęsknoty”, pisała aktorka

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2021 15:02
Adrianna Biedrzyńska, 2016
Fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Adrianna Biedrzyńska została rozdzielona z ukochanym. Aktorka kilka dni temu zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym opisuje swój ból, cierpienie i rozgoryczenie. Parze na drodze do szczęścia stanęła pandemia koronawirusa. Wybranek gwiazdy znajduje się obecnie w Kanadzie i nie ma możliwości powrotu do Polski, ponieważ granice zostały zamknięte. Zakochani mają nadzieję, że wkrótce będzie im dane się spotkać. Na razie zmagają się z ogromną tęsknotą.

Adrianna Biedrzyńska tęskni za ukochanym

Aktorka wraz z ukochany Sebastianem Błaszczakiem tworzą szczęśliwy związek od 9 lat. Teraz zakochanych dzielą tysiące kilometrów. Partner gwiazdy przebywa w Kanadzie, skąd nie może wyjechać, dopóki granice nie zostaną otwarte. Surowe obostrzenia wprowadzono w związku z pandemią koronawirusa i rozprzestrzeniającymi się wariantami choroby.

Adrianna Biedrzyńska mocno przeżywa rozłąkę z partnerem, którego nie widziała od prawie roku. Aktorka zamieściła w sieci przejmujący wpis. Nie ukrywa swojego cierpienia i bólu. Sama nie może odwiedzić ukochanego z powodu restrykcji. I nic nie wskazuje na to, że ich sytuacja miałaby się wkrótce zmienić...

„Kochanie moje… Kiedy dadzą nam w końcu możliwość spotkania się? Kanada zamknięta. Mnie nie wpuszczą do Ciebie, nie biorą pod uwagę łączenia rodzin, nie mam obywatelstwa... Ty zmieniając rodzaj szczepionki czekasz na drugie szczepienie, bo spadłeś na koniec kolejki szczepień. To okrutne wszystko, tak bardzo okrutne. Cierpię i umieram z tęsknoty dziewiąty miesiąc ”, pisała gwiazda.

Zobacz też: Córka Adrianny Biedrzyńskiej ma dziś 27 lat. Jak teraz wygląda Michalina Robakiewicz?

Adrianna Biedrzyńska i Sebastian Błaszczak, 2020
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Adrianna Biedrzyńska, konferencja prasowa, sierpień 2003
Fot. Niemiec/AKPA

Adrianna Biedrzyńska, konferencja prasowa, sierpień 2003

Wpis Adrianny Biedrzyńskiej wywołał ogromne emocje

Adrianna Biedrzyńska czuje ogromny żal. Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że wkrótce nadejdzie kolejna fala pandemii. Co oznacza, że czas przymusowej rozłąki z Sebastianem Błaszczakiem zostanie wydłużony. Gwiazda wyznała, że sytuacja pandemiczna mogłaby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby więcej osób podjęło decyzję o zaszczepieniu się.

„A przed nami kolejna fala pandemii. Dzięki… w cudzysłowie antyszczepionkowcom pewnie znowu nie będę mieć pracy, znowu nie będziesz mógł przylecieć, a ja chyba już nie dożyję naszego spotkania. Podziwiam tych, którzy mają w d…e szczepienia, podziwiam ich za odwagę! Ze względu na powikłania pocovidove! Podziwiam za egoizm i brak empatii w stosunku do innych, podziwiam. Jestem wściekła, zrozpaczona, zdruzgotana! Brawo dla was niezaszczepionych! Przez Was nie chce się żyć!”, napisała.

W komentarzach zawrzało. Wiele osób rozumie rozgoryczenie gwiazdy i tęsknotę za ukochanym. Bardzo trudno jest funkcjonować w związku na odległość. Dla wielu par to prawdziwa próba. Z kolei inni nie zgadzają się z opinią aktorki w temacie szczepień.

„Nie mogę pojąć, dlaczego tak mnóstwo osób nie rozumie mnie. My nigdy nie wyjdziemy z tej cholernej pandemii, nigdy nie będziemy normalnie żyć”, napisała gwiazda pod kolejnym zdjęciem.

Po pewnym czasie gwiazda usunęła wpis, który wywołał takie zamieszanie.

Sprawdź też: Adrianna Biedrzyńska walczyła z guzem mózgu. Ujawniła powód potwornej choroby

Związek Adrianny Biedrzyńskiej i Sebastiana Błaszczaka

Adrianna Biedrzyńska i Sebastian Błaszczak od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. I chociaż dzieli ich 12 lat różnicy, to udowadniają, że w miłości nie chodzi o wiek. Zakochani poznali się w Kanadzie. 

„Czy ty wiesz, kochany, że dzisiaj pijemy naszą dziewiątą kawę? Czy ty wiesz kochany, że dzisiaj kolejny rok mojego największego szczęścia mija? Nasza kolejna rocznica. Bądź przy mnie zawsze. Kocham”, pisała w jednym z postów Adrianna Biedrzyńska w dziewiątą rocznicę związku.

W 2014 roku aktorka przyjęła oświadczyny ukochanego, a po trzech latach stanęli na ślubnym kobiercu.

Mamy nadzieję, że zakochani wkrótce znów będą mogli cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. 

Adrianna Biedrzyńska, Barwy szczęścia, listopad 2007
Fot. Prończyk/AKPA

Adrianna Biedrzyńska na planie serialu „Barwy szczęścia”, listopad 2007

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.