Adele, 2020
Fot. NBC/ SNL/Ferrari Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Adele jest zakochana. Po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie z ukochanym

Wokalistka wyglądała zjawiskowo!

Olga Figaszewska 19 września 2021 17:15
Adele, 2020
Fot. NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Adele wywołała ogromne poruszenie! Nie zamierza dłużej kryć swojego szczęścia. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych nowy post, w którym zdradziła, że jej miłość kwitnie. Na jednym z kadrów widać ją w towarzystwie ukochanego. Fani gwiazdy są zachwyceni!

Adele jest zakochana. Gwiazda pokazała zdjęcie z partnerem

W ostatnim czasie Adele przeszła prawdziwą rewolucję. Gwiazda rozstała się z mężem, Simonem Koneckim, a następnie postanowiła zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Przeszła spektakularną metamorfozę, o której wciąż rozpisują się media na całym świecie. Nowy wygląd gwiazdy wywołał ogromne emocje. Fani podziwiają Adele i z utęsknieniem wyczekują kolejnych muzycznych projektów, a przede wszystkim nowego albumu artystki. 

Wielbiciele gwiazdy kibicują jej także w sprawach sercowych. Pragną dla niej wszystkiego, co najlepsze! Od niedawna media informują, że Adele spotyka się z agentem sportowym. Wokalistka i Rich Paul nie potwierdzali długo łączącej ich relacji nawet wtedy, gdy fotoreporterzy przyłapali ich na meczu NBA. Teraz Adele postanowiła przerwać milczenie i pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym. W sobotę, 18 września pojawili się na ślubie koszykarza NBA Anthony'ego Davisa. 

Zobacz też: Adele postawiła na szaloną metamorfozę! Tego nikt się nie spodziewał…

Serię kadrów opatrzyła emotikonem serca. Adele i Rich Paul przytuleni pozują do fotografii, a uśmiechy nie schodzą im z twarzy. Fani gwiazdy są oczarowani! Widać, że wokalistka jest szczęśliwa u boku wybranka.

Uwagę zwraca też stylizacja artystki. Adele wyglądała olśniewająco w czarnej sukni z białymi, bufiastymi rękawami autorstwa Elsy Schiaparelli. Kreacja idealnie podkreślała jej figurę. W komentarzach zaroiło się od gratulacji i komplementów. „Pięknie razem wyglądacie”, „Trudno oderwać od was wzrok! Cudowna wiadomość”, „Cieszę się, że w końcu jesteś szczęśliwa. Trzymam kciuki, by tym razem był to ten właściwy”, czytamy. 

Zobacz pierwszą fotografię Adele i jej ukochanego!  

Sprawdź: Adele ma nowego partnera? Ma nim być niesławny Chris Brown, który pobił Rihannę

Adele z ukochanym
Fot. Instagram @adele

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.