Adam Małysz, Piotr Żyła
Fot. Instagram @piotr_zyla_official
O TYM SIĘ MÓWI

Adam Małysz o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły: „Nie było widać przygnębienia’’

Słowa skoczka zaskoczyły wszystkich!

Damian Duda 1 marca 2018 15:00
Adam Małysz, Piotr Żyła
Fot. Instagram @piotr_zyla_official

O kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły mówią wszyscy. Sprawą zaczęły interesować się największe serwisy internetowe w Polsce dzięki wpisom, które żona skoczka, Justyna, opublikowała w mediach społecznościowych. Według jej wersji wydarzeń Żyła — dzień przed Wigilią— miał poinformować ją, że ma kochankę. Skoczek wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie, a całą sprawę podgrzewa ostatnia wypowiedź Adama Małysza.

Adam Małysz o Piotrze Żyle 

Super Express postanowił skontaktować się z dyrektorem Polskiego Związku Narciarskiego, Adamem Małyszem, który prywatnie jest kuzynem Justyny Żyły. Były skoczek nie chciał wypowiadać się na temat życia prywatnego Piotr. „Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska’’, podkreślił w rozmowie z dziennikiem.

Zdaniem Małysza zamieszanie wokół Żyły nie miało wpływy na jego kondycję. „Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. W Korei nie było widać po nim żadnego przygnębienia. Wiadomo, że wewnętrznie przeżywał, iż skacze gorzej niż inni reprezentanci, ale nie dawał tego po sobie poznać’’, zaznaczył Małysz.

W Korei nie było widać po nim żadnego przygnębienia

Justyna Żyła przyznała, że jej mąż woli spędzać czas z nową partnerką, a nie z dziećmi. Żona skoczka podkreśliła, że sama proponuje mu te spotkania. 

„Zamiast nimi się zajmować od czasu do czasu, woli wyjeżdżać z dziewczyną. A przecież mu tego nie utrudniam, nawet sama proponuję. Jego życie, jego wybór. Bardzo żałuję, bo nie chciałam, żeby tak wyszło. Długo utrzymywałam to w tajemnicy. Bardzo bym chciała, żeby było tak jak dawniej, ze względu na dzieci, ale nie wierzę, by tak się stało. Za dużo kłamstw padło z jego ust. Kiedyś obiecywał, że będzie dobrym mężem i ojcem. Należałoby się z tego wywiązać’’, powiedziała Justyna Żyła.

Myślicie, że Adam Małysz powinien wypowiadać się na temat małżeństwa Piotra Żyły?  

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.