Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O tym się mówi

6. odcinek Tańca z Gwiazdami. Czyj występ zachwycił, a czyj nie przekonał jurorów?

Jak wyglądały taneczne zmagania uczestników w rytmie utworów ABBY?

Marta Nawacka 4 października 2021 22:05
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W 6. odcinku 12. edycji Tańca z Gwiazdami emocje sięgały zenitu, a nogi same rwały się do tańca! Uczestnicy prezentowali swoje taneczne umiejętności w rytmie utworów ABBY. W rywalizacji o Kryształową Kulę zostało już tylko pięć par... Kto w tym tygodniu zachwycił grono jurorów, a kto musiał pożegnać się z programem?

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami

W tym tygodniu na parkiecie naprawdę zawrzało! W programie zostało pięć par, które zatańczyły do kultowych, ponadczasowych utworów ABBY: Magdalena Kajra Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Tydzień temu, w 5. odcinku Tańca z Gwiazdami uczestnicy losowali spośród piosenek wybranych przez widzów. Na dobry początek atmosferę rozgrzała piosenka „Waterloo” i układ choreograficzny wykonany przez wszystkie pary, w akompaniamencie udających śpiew Pauliny Sykut-Jeżyny i Izabeli Janachowskiej. Tym razem uczestnicy nie czekali na swoje występy za kulisami, a... na scenie, gdzie stworzono „Klub Waterloo”. Wszyscy uczestnicy wcielili się w nim w rolę statystów podczas tanecznych zmagań swoich konkurentów.

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak wykonując tango do piosenki „Voulez-Vous”. Jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski oceniło ich na 34 punkty. Następnie Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swinga do utworu „Honey, honey”. Nie udało im się jednak zachwycić jurorów i otrzymali 23 punkty. Jako trzecia para wystąpili Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz tańcząc paso doble do piosenki „Gimme! Gimme! Gimme!”. Jury przyznało im 36 punktów. Kolejną parą byli Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła. Gdy rozbrzmiało „Mamma mia!” zaprezentowali cha chę, za którą otrzymali zaledwie 25 punktów. Jako ostatni na parkiet wyszli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke z sambą do utworu „Dancing Queen”. Para otrzymała od jury 25 punktów.

Czytaj też: Pary jednopłciowe wystąpią w polskim Tańcu z gwiazdami? Andrzej Piaseczny chce zmian

Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021
Fot. Piotr Molecki/East News

Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami – runda tańców powtórzonych

Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak do tańca powtórzonego ponownie wybrali rumbę, która poprzednio spodobała się jurorom. Tym razem jury było zachwycone i oceniło ich na 40 punktów. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz wybrali quick step. Okazuje się, że nie był to dobry wybór, bo córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej już na początku pomyliła kroki. Za swój występ otrzymali tylko 25 punktów. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zaprezentowali się w walcu angielskim, czym zachwycili jury i zdobyli 40 punktów. Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła również postawili na quick stepa, za którego otrzymali 33 punkty. Ostatnia para, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zatańczyli fokstrota. Jurorzy ocenili ich na 36 punktów.

Gdy ogłoszono wyniki okazało się, że najmniej punktów zdobyli Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła i ostatecznie to oni musieli rozstać się z programem. Mężczyzna podkreślił, że nie spodziewał się, że dojdzie aż do szóstego odcinka, a sam udział w programie był dla niego świetną zabawą.  

Zobacz także: Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej w Tańcu z Gwiazdami

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła, Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021
Fot. Piotr Molecki/East News

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła, Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.