Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O tym się mówi

6. odcinek Tańca z Gwiazdami. Czyj występ zachwycił, a czyj nie przekonał jurorów?

Jak wyglądały taneczne zmagania uczestników w rytmie utworów ABBY?

Marta Nawacka 4 października 2021 22:05
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W 6. odcinku 12. edycji Tańca z Gwiazdami emocje sięgały zenitu, a nogi same rwały się do tańca! Uczestnicy prezentowali swoje taneczne umiejętności w rytmie utworów ABBY. W rywalizacji o Kryształową Kulę zostało już tylko pięć par... Kto w tym tygodniu zachwycił grono jurorów, a kto musiał pożegnać się z programem?

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami

W tym tygodniu na parkiecie naprawdę zawrzało! W programie zostało pięć par, które zatańczyły do kultowych, ponadczasowych utworów ABBY: Magdalena Kajra Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Tydzień temu, w 5. odcinku Tańca z Gwiazdami uczestnicy losowali spośród piosenek wybranych przez widzów. Na dobry początek atmosferę rozgrzała piosenka „Waterloo” i układ choreograficzny wykonany przez wszystkie pary, w akompaniamencie udających śpiew Pauliny Sykut-Jeżyny i Izabeli Janachowskiej. Tym razem uczestnicy nie czekali na swoje występy za kulisami, a... na scenie, gdzie stworzono „Klub Waterloo”. Wszyscy uczestnicy wcielili się w nim w rolę statystów podczas tanecznych zmagań swoich konkurentów.

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak wykonując tango do piosenki „Voulez-Vous”. Jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski oceniło ich na 34 punkty. Następnie Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swinga do utworu „Honey, honey”. Nie udało im się jednak zachwycić jurorów i otrzymali 23 punkty. Jako trzecia para wystąpili Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz tańcząc paso doble do piosenki „Gimme! Gimme! Gimme!”. Jury przyznało im 36 punktów. Kolejną parą byli Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła. Gdy rozbrzmiało „Mamma mia!” zaprezentowali cha chę, za którą otrzymali zaledwie 25 punktów. Jako ostatni na parkiet wyszli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke z sambą do utworu „Dancing Queen”. Para otrzymała od jury 25 punktów.

Czytaj też: Pary jednopłciowe wystąpią w polskim Tańcu z gwiazdami? Andrzej Piaseczny chce zmian

Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021
Fot. Piotr Molecki/East News

Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami – runda tańców powtórzonych

Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak do tańca powtórzonego ponownie wybrali rumbę, która poprzednio spodobała się jurorom. Tym razem jury było zachwycone i oceniło ich na 40 punktów. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz wybrali quick step. Okazuje się, że nie był to dobry wybór, bo córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej już na początku pomyliła kroki. Za swój występ otrzymali tylko 25 punktów. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zaprezentowali się w walcu angielskim, czym zachwycili jury i zdobyli 40 punktów. Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła również postawili na quick stepa, za którego otrzymali 33 punkty. Ostatnia para, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zatańczyli fokstrota. Jurorzy ocenili ich na 36 punktów.

Gdy ogłoszono wyniki okazało się, że najmniej punktów zdobyli Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła i ostatecznie to oni musieli rozstać się z programem. Mężczyzna podkreślił, że nie spodziewał się, że dojdzie aż do szóstego odcinka, a sam udział w programie był dla niego świetną zabawą.  

Zobacz także: Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej w Tańcu z Gwiazdami

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła, Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021
Fot. Piotr Molecki/East News

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła, Taniec z Gwiazdami, 12. edycja, odcinek 6., Warszawa, 04.10.2021

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.