Z ŻYCIA GWIAZD

Blanka Lipińska świętuje rocznicę związku: „Początkowo sądziłam iż jest homoseksualny

Kim jest partner autorki erotycznego bestselleru?

Gabriela Czernecka 10 maja 2019 20:50

Kim jest partner Blanki Lipińskiej? Autorka słynnych erotycznych bestsellerów podzieliła się z fanami kilkoma fotografiami ukochanego i wyjawiła, że są parą już od roku! „Początkowo sądziłam iż jest homoseksualny), ale spodobał mi się bo na mnie nie leciał - w końcu „był” gejem to jak? Pomyślałam sobie, że Go chcę - i mam”, pisze. Jak zakochani się poznali, co ich połączyło i dlaczego była zdziwiona tym, że ją podrywa. Poznajcie historię ich miłości! 

Blanka Lipińska chłopak - kim jest Maciej Buzala?

Blanka Lipińska i Maciej Buzala są parą od roku! Wspaniałą wiadomością podzieliła się dziś z fanami autorka 365 dni. Na jej Instagramie pojawił się krótki post, w którym gwiazda podsumowuje ich wspólne 365 dni razem:

„Dziś nasza pierwsza rocznica 👏🏼🎉🥂Rok temu poznaliśmy się na Kite w @redseazone_officiali nie powiem, że zakochałam się w Nim od pierwszego wejrzenia (zwłaszcza, ze początkowo sądziłam iż jest homoseksualny 😂), ale spodobał mi się bo na mnie nie leciał - w końcu „był” gejem to jak? 🙄 Pomyślałam sobie, że Go chcę - i mam ❤️ Bo ja zwykle mam to czego chce 😁  tak oto od 365 dni biedny boryka się ze mną 🤷🏼‍♀️To był najpiękniejszy i najtrudniejszy rok mojego życia. I nawet jeśli „na zawsze” nie istnieje i za rok już nie będziemy razem (a jeśli tak to będzie, to mój absolutny rekord 🏆) to Ty dobrze wiesz, że dziś kocham Cię najbardziej na świecie i jestem Ci wdzięczna za każdy dzień, który przy Tobie spędziłam ❤️ Dziękuje Ci Młody 💋...za uratowanie mi życia 🙏🏼 za to, że jesteś moim bezpieczeństwem 💪🏼 miłością i kumplem od kita - nim ZAWSZE pozostaniesz”, podpisała wspólne fotografie. 

Choć w swoich książkach odważnie opisuje erotyczne przygody swojej bohaterki i przeznaczonego jej mężczyzny, to niewiele wiadomo o jej ukochanym, Macieju Buzale. Kim jest chłopak Blanki Lipińskiej? W wywiadzie dla magazynu VIVA!, Blanka Lipińska wyjawiła nieco więcej na jego temat: „Jest cudowny. Zawsze zakochiwałam się w dużo starszych mężczyznach. A teraz trafił mi się małolat. Maciej jest młodszy o pięć lat. I jest moim spokojem. Nie wiem, jak to robi, bo gnojek ma zaledwie 28 lat. Gdy wpadłam w wir hejtu i nienawiści po wydaniu „365 dni”, Maciej był dla mnie ogromnym wsparciem”, mówiła w rozmowie z Romanem Praszyńskim.

Jak się poznali? „W El Gounie, w polskiej bazie dla kitesurferów, gdzie pojechałam z przyjaciółką Anką. Był znajomym Anki, myślałam, że zabrała go ze sobą, aby skonsumować, więc w ogóle nie patrzyłam na niego jak na mężczyznę. Nawet myślałam, że jest gejem, kiedy okazało się, że Anna nic od niego nie chce. My z Anką brutalnie obgadywałyśmy mojego faceta, z którym rozstałam się kilka dni wcześniej, a Maciek słuchał, nie odzywał się i pił wino. Anka przeniosła się na tydzień do pokoju naszego znajomego, z którym się lepiej bawiła niż ze mną, a do mnie wprowadził się Maciek, bo u niego popsuła się klimatyzacja. Ale dalej nic się nie wydarzyło”, zaczyna swą opowieść w rozmowie z Romanem Praszyńskim.

„Wszystko zmieniło się, gdy poprosiłam Maćka, żeby nauczył mnie pływać na głębokiej wodzie – to zmora kitesurferów. Zaimponował mi wtedy umiejętnościami i spokojem. Zobaczyłam w nim autorytet. I mężczyznę. Powiedziałam do Anki i mojej mamy: „Niezła dupa z tego Maćka”. „Cieszę się, że w końcu zauważyłaś, że ten chłopiec czyni ci awanse”, powiedziała moja mama. „On mnie podrywa?”, zdziwiłam się. „Dlaczego ja nic o tym nie wiem?”. I w tej chwili włączył się we mnie łowca – będzie mój, pomyślałam. Gdy wróciliśmy do Warszawy, Maciek pod głupim pretekstem podwiózł mnie do Trójmiasta. I został”, dodaje. 

Chłopak Blanki Lipińskiej nie ma problemu z tym, że jest ona osobą publiczną: „Rozmawialiśmy o tym. Ma tak duże poczucie własnej zajebistości, że mówi dumnie: „Kochanie, mam dupeczkę z okładki »CKM«. Zawsze chciałem!”. Ja: „Super, kochanie. A wiesz, że połowa Polski bzyka w myślach tę dupeczkę?”. Uśmiecha się: „A kto ją bzyka naprawdę?”. Ma duży dystans”, mówi.

Para świętuje dziś pierwszą rocznicę związku. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.