Z ŻYCIA GWIAZD

Niedawno obchodzili pierwszą rocznicę związku... Blanka Lipińska rozstała się z partnerem

„Początkowo sądziłam iż jest homoseksualny”

Gabriela Czernecka 18 października 2019 08:01

Blanka Lipińska i Maciej Buzała rozstali się! Niedawno para świętowała pierwszą rocznicę związku. Okazuje się, że ich uczucie nie przetrwało... Dlaczego? Przypominamy ich historię miłości.

Blanka Lipińska i Maciej Buzała - rozstanie 

Od pewnego czasu nie pojawiali się razem w mediach społecznościowych. Fani podejrzewali, że ich relacja przeszła do historii. Główni zainteresowani rozwiali wszelkie wątpliwości na Instagramie.

„Spotkaliśmy się specjalnie dla was (… ), chociaż uważamy, że, w ogóle nie jest to wasza sprawa, to jest nasza sprawa, ale jesteśmy wiecznie naciskani. Otóż to będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie: rozstaliśmy się! Hura! Jak widzicie nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło. Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ostatnie miesiące pokazały nam, że mamy trochę za mało czasu. To jest kolejny powód, dla którego się rozstaliśmy: ja potrzebuje rozmowy, a Maciej spokoju. Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć decyzję wspólnie i jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie brnąć, nie ciągnąć, nie zmuszać się, tylko być przyjaciółmi”, powiedzieli we wspólnym Instastory.

Blanka Lipińska były partner - kim jest Maciej Buzała?

Blanka Lipińska i Maciej Buzała w maju obchodzili pierwszą rocznicę związku. Wtedy wspaniałą wiadomością  autorka 365 dni podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawił się krótki post, w którym gwiazda podsumowuje ich wspólne 365 dni razem:

„Dziś nasza pierwsza rocznica 👏🏼🎉🥂Rok temu poznaliśmy się na Kite w @redseazone_officiali nie powiem, że zakochałam się w Nim od pierwszego wejrzenia (zwłaszcza, ze początkowo sądziłam iż jest homoseksualny 😂), ale spodobał mi się bo na mnie nie leciał - w końcu „był” gejem to jak? 🙄 Pomyślałam sobie, że Go chcę - i mam ❤️ Bo ja zwykle mam to czego chce 😁  tak oto od 365 dni biedny boryka się ze mną 🤷🏼‍♀️To był najpiękniejszy i najtrudniejszy rok mojego życia. I nawet jeśli „na zawsze” nie istnieje i za rok już nie będziemy razem (a jeśli tak to będzie, to mój absolutny rekord 🏆) to Ty dobrze wiesz, że dziś kocham Cię najbardziej na świecie i jestem Ci wdzięczna za każdy dzień, który przy Tobie spędziłam ❤️ Dziękuje Ci Młody 💋...za uratowanie mi życia 🙏🏼 za to, że jesteś moim bezpieczeństwem 💪🏼 miłością i kumplem od kita - nim ZAWSZE pozostaniesz”, podpisała wspólne fotografie. 

Choć w swoich książkach odważnie opisuje erotyczne przygody swojej bohaterki i przeznaczonego jej mężczyzny, to niewiele wiadomo było o jej ukochanym. W wywiadzie dla magazynu VIVA!, Blanka Lipińska wyjawiła nieco więcej na jego temat: „Jest cudowny. Zawsze zakochiwałam się w dużo starszych mężczyznach. A teraz trafił mi się małolat. Maciej jest młodszy o pięć lat. I jest moim spokojem. Nie wiem, jak to robi, bo gnojek ma zaledwie 28 lat. Gdy wpadłam w wir hejtu i nienawiści po wydaniu „365 dni”, Maciej był dla mnie ogromnym wsparciem”, mówiła w rozmowie z Romanem Praszyńskim.

Jak się poznali? „W El Gounie, w polskiej bazie dla kitesurferów, gdzie pojechałam z przyjaciółką Anką. Był znajomym Anki, myślałam, że zabrała go ze sobą, aby skonsumować, więc w ogóle nie patrzyłam na niego jak na mężczyznę. Nawet myślałam, że jest gejem, kiedy okazało się, że Anna nic od niego nie chce. My z Anką brutalnie obgadywałyśmy mojego faceta, z którym rozstałam się kilka dni wcześniej, a Maciek słuchał, nie odzywał się i pił wino. Anka przeniosła się na tydzień do pokoju naszego znajomego, z którym się lepiej bawiła niż ze mną, a do mnie wprowadził się Maciek, bo u niego popsuła się klimatyzacja. Ale dalej nic się nie wydarzyło”, zaczynała swą opowieść w rozmowie z Romanem Praszyńskim.

„Wszystko zmieniło się, gdy poprosiłam Maćka, żeby nauczył mnie pływać na głębokiej wodzie – to zmora kitesurferów. Zaimponował mi wtedy umiejętnościami i spokojem. Zobaczyłam w nim autorytet. I mężczyznę. Powiedziałam do Anki i mojej mamy: „Niezła dupa z tego Maćka”. „Cieszę się, że w końcu zauważyłaś, że ten chłopiec czyni ci awanse”, powiedziała moja mama. „On mnie podrywa?”, zdziwiłam się. „Dlaczego ja nic o tym nie wiem?”. I w tej chwili włączył się we mnie łowca – będzie mój, pomyślałam. Gdy wróciliśmy do Warszawy, Maciek pod głupim pretekstem podwiózł mnie do Trójmiasta. I został”, dodała. 

Maciej Buzała nie miał problemu z tym, że jest ona osobą publiczną: „Rozmawialiśmy o tym. Ma tak duże poczucie własnej zajebistości, że mówi dumnie: „Kochanie, mam dupeczkę z okładki »CKM«. Zawsze chciałem!”. Ja: „Super, kochanie. A wiesz, że połowa Polski bzyka w myślach tę dupeczkę?”. Uśmiecha się: „A kto ją bzyka naprawdę?”. Ma duży dystans”, mówiła.

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.