365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM
ZE ŚWIATA FILMU

Wiemy, kto nagrał piosenkę do filmu 365 dni. Fanki produkcji są więcej, niż zachwycone!

Opublikowano też wideoklip. Jest pełen pikantnych ujęć...

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 12:46
365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM

Do premiery filmu 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej pozostało już jedynie 20 dni. Wielbicielki serii popularnych erotyków nie mogą doczekać obejrzenia przygód Massimo i Laury, które zostały przelane z papieru na ekran. Produkcja odsłania powoli wszystkie karty dotyczące filmu. Widzieliśmy już plakat, zwiastun, a od dziś możemy słuchać piosenki promującej zapowiadaną na luty ekranizację.

Piosenka Feel It z filmu 365 dni Blanki Lipińskiej. Teledysk z Michele Morrone

Wiele osób zastanawiało się, jaka gwiazda zaśpiewa utwór, którym będzie promowany film 365 dni. Okazuje się, że Blanka Lipińska zrobiła wszystkim niespodziankę, ponieważ na wykonawcę kawałka wybrała… Michele Morrone – aktora, który zagrał w produkcji Massimo. To świetna wiadomość dla fanek serii książek, które - jak wnioskujemy po komentarzach - w dużej części są zauroczone przystojnym Włochem. „Kiedy kilka miesięcy temu szukałam Massimo, nawet nie marzyłam o tym, że aktor grający go będzie umiał śpiewać”, napisała w sieci pisarka.

Równie radośnie nowinę ogłosił sam Michele Morrone. „Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem”, powiedział artysta. Jak czytamy w informacji prasowej singiel Feel It jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Michele Morrone o tytule Dark Room. Płyta w rockowo-popowym klimacie będzie miała premierę w Walentynki, czyli 14 lutego.

Tymczasem zobaczcie klip, w którym zostały pokazane kolejne, niepublikowane dotąd, ujęcia z filmu 365 dni. 

Michele Morrone
Fot. East News

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

TAGI #365 dni

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.