365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM
ZE ŚWIATA FILMU

Wiemy, kto nagrał piosenkę do filmu 365 dni. Fanki produkcji są więcej, niż zachwycone!

Opublikowano też wideoklip. Jest pełen pikantnych ujęć...

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 12:46
365 dni - kadr z filmu
Fot. Materiały prasowe NEXTFILM

Do premiery filmu 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej pozostało już jedynie 20 dni. Wielbicielki serii popularnych erotyków nie mogą doczekać obejrzenia przygód Massimo i Laury, które zostały przelane z papieru na ekran. Produkcja odsłania powoli wszystkie karty dotyczące filmu. Widzieliśmy już plakat, zwiastun, a od dziś możemy słuchać piosenki promującej zapowiadaną na luty ekranizację.

Piosenka Feel It z filmu 365 dni Blanki Lipińskiej. Teledysk z Michele Morrone

Wiele osób zastanawiało się, jaka gwiazda zaśpiewa utwór, którym będzie promowany film 365 dni. Okazuje się, że Blanka Lipińska zrobiła wszystkim niespodziankę, ponieważ na wykonawcę kawałka wybrała… Michele Morrone – aktora, który zagrał w produkcji Massimo. To świetna wiadomość dla fanek serii książek, które - jak wnioskujemy po komentarzach - w dużej części są zauroczone przystojnym Włochem. „Kiedy kilka miesięcy temu szukałam Massimo, nawet nie marzyłam o tym, że aktor grający go będzie umiał śpiewać”, napisała w sieci pisarka.

Równie radośnie nowinę ogłosił sam Michele Morrone. „Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem”, powiedział artysta. Jak czytamy w informacji prasowej singiel Feel It jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Michele Morrone o tytule Dark Room. Płyta w rockowo-popowym klimacie będzie miała premierę w Walentynki, czyli 14 lutego.

Tymczasem zobaczcie klip, w którym zostały pokazane kolejne, niepublikowane dotąd, ujęcia z filmu 365 dni. 

Michele Morrone
Fot. East News

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

TAGI #365 dni

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?