Konrad Szczęsny 14 lutego 2017 21:15
1/21
Majdanowie, Wojewódzki, Kaczoruk, Olejnik, Kraśko, najgorętsze pary show-biznesu, Main Topic
Copyright @East News
1/21

Jedni są wobec nich złośliwi, inni ich uwielbiają. Każda z tych par miała swoje wzloty i upadki, jednak nie można odmówić im jednego: o ich losach rozpisują się w media w całej Polsce. Bez względu na to, czy wyjeżdżają na wakacje, czy pojawiają się razem na salonach, czy też wypowiadają się na dowolny temat, są na językach wszystkich.

 

Z okazji Walentynek wybraliśmy 20 najgorętszych par polskiego show-biznesu, które udowodniły, że miłość jest w stanie przetrwać wszystko. Która z nich jest Waszą ulubioną? Losy której śledzicie najchętniej? Czy zgadzacie się z naszym wyborem czy może kogoś, kto powinien znaleźć się w tym rankingu, pominęliśmy?

Polecamy też: To właśnie miłość - jeden z ulubionych bohaterów sesji zdjęciowych VIVY! 15 zakochanych par!

 

2/21
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
2/21

Od 2013 r. media w całej Polsce żyją ich związkiem. We wrześniu 2016 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan udowodnili w programie „Azja Express”, że są świetnie dobraną parą. Rodzinni, zabawni, wyrozumiali... Nie da się ich nie lubić!

 

Polecamy też: Radosław Majdan zanim poznał Małgosię był prawdziwym romantykiem i wierzył w moc amuletów. A teraz?

3/21
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
3/21

Agnieszka Woźniak Starak i Piotr Woźniak-Starak zaczęli ze sobą być w 2014 r. Ślub natomiast wzięli w sierpniu 2016 r. Choć nie brakuje tych, którzy kierują pod ich adresem złośliwości, oni zdają się tym nie przejmować i... po prostu wspierają się we wszystkim, co robią.

 

Polecamy też: Śluby roku 2016: Państwo Majdanowie, Szczęśni i Starakowie. Który był najbardziej spektakularny?

 

 

4/21
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
4/21

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk spotykają się prawdopodobnie od ponad trzech lat. Niewiele mówią o łączącym ich uczuciu, ale w krytycznych momentach (jak hejt, którego modelka padła ofiarą po emisji odcinków „Azja Express”) mocno się wspierają. Czy zasługują na miano jednej z najgorętszych par show-biznesu?

 

Polecamy też: Prawdziwa miłość czy układ marketingowy? Tych 7 zdjęć wiele mówi o związku Wojewódzkiego i Kaczoruk

 

 

5/21
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
5/21

Anna i Robert Lewandowscy poznali się jeszcze przed rozpoczęciem studiów na AWF. Początkowo nic nie wskazywało na to, że będą razem, jednak koniec końców tak się stało. W czerwcu 2013 r. wzięli ślub. Zaś w grudniu 2016 r. w trakcie jednego z meczów piłkarz poinformował, że spodziewa się z żoną pierwszego dziecka. Przyjdzie ono na świat prawdopodobnie w kwietniu 2017 r. Z pewnością są jedną z tych par, których losy śledzą wszystkie media.

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy skomentowali fakt, że zostaną rodzicami. Co powiedzieli?

 

 

6/21
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
6/21

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się w 2006 roku. Zaprzyjaźnili się na planie serialu Halo Hans!, ale spotkali znacznie wcześniej. "Poznaliśmy się w taksówce. Jechaliśmy na konferencję prasową związaną z serialem – mówiła aktorka w wywiadzie dla Vivy!Na planie Halo Hans! byliśmy non stop razem. Prawie każdą scenę graliśmy razem, a jak nie graliśmy to stawaliśmy gdzieś z boku i rozmawialiśmy." Para zbudowała udany związek i wychowują dwójkę dzieci - syna Michała i córkę Nadię.

 

Polecamy też: Tamarze Arciuch i Bartkowi Kasprzykowskiemu urodziła się córka! Co mówili nam o rodzicielstwie?

7/21
Kinga Rusin, Marek Kujawa na balu TVN
Copyright @ons.pl
7/21

Kinga Rusin z partnerem Markiem Kujawą tworzą parę od siedmiu lat. Poznali się na wakacjach na Rodos. Wtedy to adwokat zapowiedział, że zmieni życie prezenterki TVN. Jak się okazało - obietnicy dotrzymał!

 

Polecamy też: Miłość Kingi Rusin i Marka Kujawy kwitnie! Poznaj wyjątkową historię ich związku

8/21
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny
Copyright @
8/21

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny uznawani są za jedną z najgorętszych par show-biznesu. Ich związek rozpoczął się prawdopodobnie cztery lata temu. Zaręczyli się w 2015 r., ślub wzięli w maju 2016 r. Życie codzienne dzielą na trzy kraje: Wielką Brytanię (tam swoją płytę nagrywa MaRina), Włochy (w AS Roma gra Wojciech Szczęsny) i Polskę (tu mieszkają ich bliscy).

 

Polecamy też: Singapur, Hawaje, Japonia. Egzotyczne podróże MaRiny i Wojciecha Szczęsnych na 11 zdjęciach

9/21
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Kasia Warnke, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
9/21

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zaczęli pojawiać się na salonach w 2015 r., jednak dopiero rok 2016 wyniósł ich na szczyt. Oboje mogą niewątpliwie zaliczyć go do udanych. W sierpniu wzięli ślub. Piotr natomiast pojawił się w dwóch częściach „Pitbulla”, doskonale przyjętych przez krytykę: „Nowych porządkach” i „Niebezpiecznych kobietach”.

 

Polecamy też: Najbardziej stylowa para roku? Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

10/21
Olivier Janiak, Karolina Malinowska, najgorętsze pary show-biznesu
Copyright @East News
10/21

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwiem od 2003 r. Wychowują razem trójkę synów: Fryderyka, Christiana oraz Juliana. Uchodzą za wyjątkowo zgodny związek. Unikają skandali i zbędnego medialnego szumu, co doceniają m.in. reklamodawcy.

 

Polecamy też: Karolina Malinowska i Olivier Janiak: „Wszyscy mamy takie same potrzeby: spełnienia, bezpieczeństwa, uznania i miłości”

20/21
Maciej Stuhr na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych 2016
Copyright @
20/21

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.